Gündem Haberleri

  "Karını nasıl hamile bırakırsın" deyip onu dövdüm

  Hürriyet Haber
  30.10.2007 - 09:56 | Son Güncelleme:

  Deniz Uğur'dan şok itiraf: "Arzu'nun hamile olduğunu öğrenince Tamer'i dövdüm."

  Tamer Karadağlı ile yaşadığı yasak aşk yüzünden magazin gündeminden düşmeyen Deniz Uğur bomba gibi açıklamalar yaptı.

  Karadağlı ile ilişkilerinin sanıldığı gibi 7 ay önce değil, 2 buçuk yıl önce Yağmur Zamanı adlı dizinin çekimleri sırasında  başladığını söyleyen Uğur "Arzu, Tamer'i elinde tutabilmek için bile bile hamile kaldı. Bunu öğrenince sette Tamer'i dövdüm. Tamer de bana "Çok sarhoştum. Teksas'ta film çekiminde oldu" diyerek benden af diledi" dedi. 
   
  Uğur, Vatan gazetesiyle yaptığı röportajda Karadağlı'nın herkesin yanında "karımdan eninde sonunda boşanacağım" dediğini de anlattı.

  Karadağlı'nın kendisine evlenme teklif ettiğini de ima eden Uğur şunları söyledi: "Bana tek taş yüzük hediye eti. Bunun ne anlama geldiğini herkes biliyor. Annem de arkadaşlarım da şahittir ki Tamer benimle bir gelecek kurmak istiyordu. Annemle yaptığı konuşmada “Sizin kızınız benim her şeyim. Bu hayatta benim için değer verdiğim iki varlık var. Biri Zeyno biri Deniz. Ben onu asla kaybetmek istemem. Her zaman yanında olacağım, kimsenin onu üzmesine izin vermeyeceğim. Ne olur bana güvenin” demişti.

  "Kendinizi kandırılmış hissetmiyor musunuz?" sorusuna "Evet hissetim" diyerek cevap veren Uğur, Karadağlı'ın eski eşi Arzu Balkan'ın da çiftin minik kızı Zeyno'yu kullanarak bir rekabet yarattığını söyledi.

  Uğur sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben Arzu Balkan'ın bütün bunları hatta daha fazlasını yapabilecek biri olduğunu hem Tamer’in annesinden hem de onları tanıyan arkadaşlarından öğrendim. Tamer’in annesi ayrıldığımızı duyunca ağlayarak beni aradı. “Siz nasıl ayrılırsınız” diyerek telefonda benimle 1 saat konuştu."

  Uğur Karadağlı'nın annesinin de eski gelini Arzu Balkan hakkında tartışma yaratacak sözler sarf ettiğini de ileri sürdü. Uğur'un iddiasına göre Karadağlı'nın annesi Balkan için “Sen onun nasıl bir yılan olduğunu bilmezsin. Benim oğlumun hayatını mahvetti. Oğlumu maddi-manevi sömürdü. Ben oğlumun evine 6 ayda bir gidebiliyordum. Bunların senelerdir ne cinsel hayatı var ne de başka bir şeyi. Zeyno ile bize son dakika golü attı” dedi" şeklinde konuştuğunu iddia etti.

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı