Gündem Haberleri

  Karım yaparım ulan seni

  Hürriyet Haber
  30.10.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  "Maskeli Beşler Kıbrıs'ta" filminin setinde, Şafak Sezer ile Peker Açıkalın arasında kavga çıktı.

  Şafak Sezer, " Vurdurturum seni, karım yaparım ulan seni" diye bağırdı.

  Karım yaparım ulan seni
  Sette kavga çıktı
  "Maskeli Beşler" serisinin ikinci filminde tartışma yaşayan Şafak Sezer ile Peker Açıkalın arasındaki ipler, önceki gün tamamen koptu. İkili, "Maskeli Beşler Kıbrıs'ta" filminin İstanbul çekimlerinin bitmesine iki gün kala sette, herkesin gözü önünde büyük bir kavgaya tutuştu.
  Karım yaparım seni
  Sezer'in küfür etmesi üzerine "Bu sette yönetmen yok mu bunu susturacak" diye bağıran Açıkalın, çok ağır bir karşılık aldı. Şafak Sezer'in "Seni vurdurturum, karım yaparım ulan seni" diye bağırmasıyla olay büyüdü. Kavga bitmeyince, çekimlerin yapıdığı otelin yetkilileri olaya müdahale etti.
  Otelden kovuldular
  Yetkililerin müdahalesi işe yaramayınca, otel yönetimi çekimlerin durdurulmasını ve ekibin oteli terk etmesini istedi. Bunun üzerine ekibin son iki günlük çekimleri tamamlaması için yapımcılar devreye girdi ve gereken izin alındı. Ancak şimdi de kavga sonrasında seti terk eden Peker Açıkalın bulunamıyor.
  Sakin ol uyarısı fitili ateşledi
  Şafak Sezer ile Peker Açıkalın'ın arası, "Maskeli Beşler Irak'ta" filminin galasında açılmıştı. Sezer, medyanın Açıkalın'a gösterdiği ilgi karşısında şaşırmış, oyuncuyu sakin olması için kendisini uyarmıştı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı