Gündem Haberleri

  Karayalçın: Mazot, urgan, Dalton kardeşler seçimi

  Barış DURAK/ŞANLIURFA (DHA)
  14.07.2007 - 13:11 | Son Güncelleme:

  SOSYAL Demokrat Halk Partisi (SHP) Genel Başkanı Murat Karayalçın, gündemi olmayan bir seçime gidildiğini belirterek, “Gündem mazottur, urgandır, Dalton kardeşlerdir” dedi.

  SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, Güneydoğu il başkanlarının toplantısına katılmak üzere Şanlıurfa'ya geldi. İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenleyen Karayalçın, seçim çalışmalarını değerlendirdi. 7-8 gün sonra Türkiye tarihinin en önemli genel seçiminin yapılacağını belirten Karayalçın, “Türkiye tarihinin en önemli seçimine gidiyor. Ama bu gündemi olmayan bir seçim. Gündem mazottur, urgandır, Dalton kardeşlerin isimleridir. Liderlerin yaşlarıdır, adlarıdır. Seçim mazot, urgan, Dalton kardeşler seçimi olmuştur. Allah aşkına böyle bir seçim olur mu. Yazık bu halka” dedi.

  Karayalçın, cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili komplo teorilerinin üretildiğini, artık kesin bir şey söylemenin mümkün olmadığını anlattı. CHP ve DSP birleşmesinin sol bir birleşme olmadığını dile getiren Karayalçın, “CHP, DSP ve merkez sağ birlikteliği oldu, sol birliği değil” diye konuştu.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı