Gündem Haberleri

  Kararsızlara son 13 gün stratejisi

  Süleyman DEMİRKAN / ANKARA
  04.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 22 Temmuz seçim kampanyasını, kararsızların karar vereceği düşünülen son 13 günde yoğunlaştıracak. Bahçeli, yaptırdığı anket ve kendi deneyimlerini dikkate alarak ’kararsız seçmen’in ağırlıklı olarak son 13 günde kime oy vereceğini kararlaştırdığı sonucuna vardı.

  Bahçeli, bu tespitten hareketle seçime 13 gün kala seçim kampanyasını, hem medya reklam ve programlarını yoğunlaştıracak, hem de mitinglerini sıklaştırarak seçmeni partisi lehine etkilemeye çalışacak.

  7 TEMMUZ’DA BAŞLAYACAK

  MHP’nin Basın ve Propagandadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve MHP Mersin 1. sıra milletvekili adayı Mehmet Şandır, "7 Temmuz’dan itibaren Türkiye’nin bütün büyük gazetelerinde ve bazı internet sitelerinde sürekli reklamlarımız, tanıtımlarımız çıkacak" dedi. Şandır sözlerini şöyle sürdürdü:

  "Türkiye’de ilan tahtalarının yüzde 25’ini kiraladık. Bunlardaki tanıtımlarımız 1 Temmuz’dan itibaren başladı. Örneğin, Ankara’nın her 4 ilan tahtasının 1’inde MHP’nin ve liderinin mesajları var. MHP teşkilatları Türkiye genelinde binden fazla açık hava toplantısı yapıyor. Bu toplantılar aralıksız olarak da sürüyor. Genel Başkanımızın katıldığı büyük miting sayısı 25-30 arası olacak. Ama biz gittiğimiz her ilçe ve köyde kısa süreli mitingler yapıyoruz. Seçime kadar sadece Mersin’de yüzlerce miting yapmış olacağız. 14 Temmuz’da da Genel Başkanımızın katılacağı büyük miting var. 1.5 milyon aktif tanıtımcımız var. Teşkilatımız çok canlı, organize, sürekli hareket halinde. Sadece Mersin’de 100’den fazla seçim komisyonu günde ortalama 16 saat çalışıyor."
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı