Gündem Haberleri

  Karaköy’de panik anları... Böyle kurtarıldılar

  Hasan YILDIRIM - Cemil ÖZDEMİR/İSTANBUL,(DHA)
  08.01.2018 - 13:45 | Son Güncelleme:

  Karaköy’de bir 6 katlı iş merkezinin ikinci katında yangın çıktı. Yangın nedeniyle iş merkezini dumanlar kapladı. Üst katlarda mahsur kalanları itfaiye ekipleri merdiven yardımıyla kurtardı.

  Karaköy, Necatibey Caddesi üzerinde bulunan bir iş merkezinin 2. katında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

  Dumanlar iş merkezini kapladı. Yangını fark edenler durumu itfaiyeye bildirdi. İtfaiye bir yandan alevlere müdahale ederken bir yandan da üst katlarda mahsur kalanları kurtardı. 3 kişi itfaiye merdiveni yardımıyla binadan tahliye edildi.

  Karaköy'de iş merkezinde yangın, mahsur kalanları itfaiye kurtardıKaraköy Necatibey Caddesi üzerindeki bir 6 katlı iş merkezinin ikinci katında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.Yangın nedeniyle iş merkezini dumanlar kapladı. Üst katlardaki mahsur kalanları itfaiye ekipleri merdiven yardımıyla kurtardı.

  İş merkezi çalışanı Nuri Kaya "İkinci katı birden siyah dumanlar sardı. Ne olduğunu anlamadım. Çalışanlar kendi imkanları ile aşağıya indi. Bazıları da panik yaptı. Panik yapanları itfaiye ekipleri kurtardı" dedi.

  Yangın nedeniyle bir süre kapatılan Necatibey Caddesi itfaiye ekiplerinin çalışmasını tamamlamasının ardından yeniden trafiğe açıldı.İtfaiye yangının çıkış nedenini araştırıyor.

   

  Etiketler: kadıköy , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı