Gündem Haberleri

  Kara melek

  Hürriyet Haber
  14.03.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  18 yaşındaki bir genç kız, ABD'yi dehşete düşürdü. Üyesi olduğu çeteyle, 3 kişilik bir aileyi hunharca öldürmekle suçlanan kız, savcılara ‘‘Ben cadıyım, kanımı içerim’’ dedi.

  Tüyler ürperten cinayet geçen yıl işlendi. Vidar ve Delfina Lillelid ile altı yaşındaki kızları ve iki yaşındaki oğulları ile Yehova Şahitleri'nin bir toplantısından dönerken, Tennessee eyaletinde otoyoldaki park alanında mola verdikleri sırada saldırıya uğradılar. Silahlı 6 kişi, 4 kişilik aileyi kurşun yağmuruna tuttu. Çeteciler sonra da ailenin minibüsüyle kaçtılar.

  Sinirleri çelik gibi

  Olayda karı-koca ile 6 yaşındaki kızları canverdi. İki yaşındaki Peter ise gözüne saplanan mermiye rağmen kurtarıldı. Cinayet işleyen 6 kişilik çetenin bireyleri ise, olaydan iki gün sonra Arizona'da ele geçirildiler. Ancak çeteciler yakalanınca, birbirlerine girdiler. Büyücü çetenin 18 yaşındaki Kara Meleği Karen Howell, kendisini sorgulayan Savcı Yardımcısı Eric Christiansen karşısında üç saat boyunca çelik gibi sinirleriyle şaşkınlık uyandırdı.

  Mazoşizm de var

  Karen cinayette tetiği kendisinin çekmediğini söyledi ve diğer çeteci 15 yaşındaki Jason Byrant'ı suçladı. Karen, savcılara ‘‘Kör müsünüz? Katilin Jason olduğunu anlamıyor musunuz?’’ diye bağırdı. Genç kız sorgu sırasında büyük bir soğukkanlılıkla, kara büyü yaptığını, vücudunun çeşitli yerlerini kesip yaktığını ve kendi kanını içtiğini söyledi. Ancak Savcılar çetenin elebaşısının Karen olduğu konusunda ısrar ediyorlar.

  Şeytansı ifadeler

  Cadı olduğunu iddia eden Karen Howell, sorgulama sırasında savcı yardımcısının bütün çabalarına rağmen çözülmedi ve hem şaşkınlık, hem de şeytansı ifadesiyle korku uyandırdı.

  Joe Risner, iddia makamının sert çıkışları karşısında sinirlerine hakim olamayıp ağladı.

  Dean Mullins de sorgulama sırasında kendini tutamadı ve ağlama, titreme nöbeti geçirdi.


  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı