GeriGündem Kara listede kimler var
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kara listede kimler var

Kara listede kimler var
refid:13007359 ilişkili resim dosyası

Kanal D'de 'Disko Kralı', 'Medya Kralı' ve 'Muhabbet Kralı' adlarında 3 program hazırlayan Okan Bayülgen'in kara listesindeki isimleri açıkladı.

Tarkan / Foto Galeri 

Recep İvedik’ten en komik kareler / Foto Galeri

 

Bülent Ersoy’un en rüküş halleri / Foto Galeri

 

Orada Neler Oluyor? programına konuk olan Okan Bayülgen magazin dünyasının bazı ünlü isimlerini, Kanal D’deki şov programına neden davet etmediğini anlattı. Yakın arkadaşı Beyazıt Öztürk’ün hazırladığı ‘Beyaz Show’a çıkmayanları kara listeye alan Okan Bayülgen “Geçen yıl Şahan Gökbakar söz verdiği halde son anda Beyaz’a çıkmamıştı. Ben de hem üzüldüm hem sinirlendim. Beyaz’a gitmeyen adam bana da gelmesin” dedi.

 

‘BÜLENT ERSOY'U DA ALMAM’

 

Tarkan’ın yıllar önce söylediği “Türkiye’de talkshow programı yok” sözünü unutmayan Okan Bayülgen şöyle konuştu: “Talk-show’a ben sahip çıkacak değilim ama ne yapıyoruz biz? Ben zaten Tarkan’ı hiç çağırmadım ve hiç çağırmayı düşünmüyorum”. Okan Bayülgen programına davet etmeyeceği ünlüler arasında Bülent Ersoy’un da olduğunu belirtti. Okan Bayülgen “Bülent Hanım çok eğlenceli olabilir ancak onu biz sığdıramayız hiçbir yere. Öyle bir ortamımız yok” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle