Gündem Haberleri

  Kar maskeli 4 kişi, evden kız kaçırdı

  Deniz BAŞLI/ARDAHAN, (DHA)
  06.07.2007 - 15:13 | Son Güncelleme:

  ARDAHAN Merkeze bağlı Gürçayır Köyü’nde kar maskeli 4 kişi, 20 yaşındaki Fatma Ürker’i gece yarısı silah zoruyla evinden kaçırdı.

  İstanbul’dan 4 gün önce çalıştığı işyerinden izin alarak Gürcayır Köyü’nde oturan ailesinin yanına gelen Fatma Ürker, önceki gün saat 02.00 sıralarında evlerine zorla giren kar meskeli ve eli silahlı 4 kişi tarafından kaçırıldı. Kızının kurtarılması için jandarma ve polise müracaat eden Şefik Ülker, “Gece yarısı evimizin kapısı çaldı. Açtığımızda yüzleri kar maskeli olan ve ellerinde silahlar bulunan 4 kişi aniden içeriye girdi. Eşim ile benim el ve ayaklarımızı bağlayan kişiler, daha sonra Fatma’yı zorla kaçırdılar. Ne olur kızımı bulun. Kimin ve niye kaçırdıklarının bilmiyoruz. Kimseden de şüphelenmiyoruz” dedi.

  Polis ve jandarma Fatma Ürker’i kaçıranların yakalanması için bölgede geniş çaplı operasyonlar başlattı. Kent merkezinin tüm çıkışları tutuldu. Yetkililer, Fatma Ürker ve onu kaçıranların il dışına çıkmış olomayacağını belirterek araştırmaların devam ettiğini açıkladı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı