Gündem Haberleri

  Kaplan istifasını geri çekti

  Ferah IŞIK/DENİZLİ, (DHA)
  04.01.2011 - 13:30 | Son Güncelleme:

  DENİZLİ’de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Zafer Kaplan, genel seçimlerde milletvekili adayı olabilmek için 31 Aralık tarihinde il başkanlığı görevinden istifa ettikten sonra, kararını değiştirerek, görevinin başında olduğunu söyledi.DENİZLİ’de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Zafer Kaplan, genel seçimlerde milletvekili adayı olabilmek için 31 Aralık tarihinde il başkanlığı görevinden istifa ettikten sonra, kararını değiştirerek, görevinin başında olduğunu söyledi.

  DENİZLİ’de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Zafer Kaplan, genel seçimlerde milletvekili adayı olabilmek için 31 Aralık tarihinde il başkanlığı görevinden istifa ettikten sonra, kararını değiştirerek, görevinin başında olduğunu söyledi.

  Zafer Kaplan, 31 Aralık günü düzenlediği basın toplantısında, partisinin aldığı karar uyarınca milletvekili adayı olacak il başkanlarının istifa etmesi gerektiğini, bu nedenle istifa ettiğini açıkladı.

  Ani bir kararla istifasından vazgeçen Kaplan, görevinin başında olduğunu belirtirken,"MHP Genel Merkezi ile yaptığım görüşmeler sonucu il başkanlığı görevine devam etmem uygun görüldü. Ben milletvekili adayı olmak için istifa etmiştim, ancak parti büyüklerim bir dönem daha il başkanlığı görevini sürdürmemi istedi. MHP’yi Denizli’de birinci parti yapacağız, çok çalışacağız" dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı