Gündem Haberleri

  Kapkaççıya karşı konser

  Hürriyet Haber
  18.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kapkaççılara savaş açan Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne alınan motosiklet ve otomobillerin parası ödemek amacıyla düzenlenen Polis-Halk El Ele konseri bir şölene döndü

  BAHÇELİEVLER Emniyet Binalarını Yaptırma ve Yaşatma Derneği’nin düzenlediği eğlence, Milli Egemenlik Parkı’nda yapıldı. Vatandaşların boş yer kalmayacak şekilde doldurduğu parktaki müzik şöleninde sanatçılar Tayfun, Nihat Doğan, Cansever, Cengiz Kurtoğlu, İntizar, Bülent Serttaş, Şahsenem ve Hamiyet sevilen parçalarını seslendirdi.

  Tayfun'un sahnede bir polis üniforması giymesi geceye katılan polisleri sevindirdi. Protokol masasında misafir edilen Seda Sayan ise hem polislerin hem vatandaşların ilgi odağı haline geldi. Şarkı söylerken polis şapkası takan sanatçıya bir polis memuru çiçek vererek teşekkür etti.

  Yaklaşık 25 bin biletin beş milyon liradan satılmasıyla 150 milyar liranın elde edildiği gecenin açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Bilal Hancı, şölenden elde edilen gelirle Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne alınan 11 BMW motosiklet ve 15 Renault Clio otomobilin parasının ödeneceğini kaydederek, katılımlarından dolayı halka teşekkür etti.

  Hırsıza yer yok

  Bahçelievler Kaymakamı Abdullah Durukan da, ilçeye yapılan her hizmetin yanında olduklarını belirterek, ‘‘Polisin başlıca görevi, henüz oluşmadan suçun nedenlerini ortadan kaldırmaktır’’ dedi. Belediye Başkanı Saffet Bulut ise vatandaşların en çok hırsızlık ve kapkaç olaylarından şikayetçi olduğunu hatırlatarak, ‘‘Bundan sonra ilçemizde hırsıza, arsıza yer yok. Bahçelievler emniyet ve asayiş içinde olacaktır’’ dedi.

  Şölende, Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürü Akın Kızıloğlu, çalışmalarından dolayı Dernek Başkanı Hancı’ya plaket verdi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı