Düğün magandası..." />
Gündem Haberleri

  Kapkaççı, hem canını hem de telefonunu aldı

  Mesut IŞIK-Şenol AYDIN/GEBZE (DHA)
  21.03.2005 - 01:12 | Son Güncelleme:

  Gebze’nin Darıca Beldesi’nde Muhittin Gönen’in 2 saat önce aldığı cep telefonunu kapıp kaçan kapkaççılar, peşlerine düşen Gönen'i bıçaklayarak öldürdü.
    Düğün magandası öldürdü

  DARICA Emek Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerindeki Dostlar Kıraathanesi’ni işleten bir çocuk babası Muhittin Gönen, hayatında ilk kez bir cep telefonu satın aldı. 150 YTL’ye (150 milyon lira) 2 saat önce aldığı cep telefonunu sahibi olduğu kahvenin önünde inceleyen Muhittin Gönen’in yanına yaklaşan kimliği henüz belirlenemeyen 20 yaşlarındaki kapkaççı, telefonu kaparak kaçmaya başladı.

  Kapkaççının peşine düşen Muhittin Gönen, yolun sol tarafında ara sokakta bekleyen beyaz renkli Renault marka otomobile binen kapkaççıyı yakaladı. Bu arada otomobili hareket ettiren kapkaççılar, Gönen’i, 20 metre sürükledikten sonra bıçakla boynundan yaralayarak kaçtılar.

  Çevredekiler tarafından özel Boğaziçi Hastanesi’ne kaldırılan Muhittin Gönen, buradan Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Atardamarının kesildiği belirlenen Gönen, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kapkaççılara kaptırdığı telefonu geri almak isterken canından olan Muhittin Gönen’in kardeşi Tahsin Gönen, olaya isyan etti. Tahsin Gönen, ‘Kapkaççılardan biri telefonu alırken, biri otomobilde beklemiş, diğeri de gözcülük yapıyormuş. Abim telefonunu geri almaya çalışırken araba ile sürükledikten sonra bıçaklayarak öldürdürmüşler’ dedi.

  Hayatında ilk kez sahip olduğu cep telefonunu kapkaççılara vermemek için canından olan Muhittin Gönen, dün öğle namazının ardından toprağa verildi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı