Gündem Haberleri

  Kamuran Diaz'ın İstanbul günlüğü

  Hürriyet Haber
  12.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Hollywood'un ünlü oyuncularından Cameron Diaz, İstanbul'da kaldığı üç gün boyunca medyayla kovalamaca oynadı, bu arada İstanbul'un ünlü lokantalarında yemek yiyerek tarihi mekanlarda gezdi.

  İtalya'daki çekimlerden fırsat bulup dört kız arkadaşıyla tatil için İstanbul'a gelen. Diaz, Sultanahmet'teki Four Seasons Otel'de kaldı. Derby reklamlarındaki rolü Ali Desidero olarak tanınan Yıldırım Memişoğlu'nun korumalığını üstlendiği Cameron Diaz, korumalar arasında ‘Kamuran’’ adıyla anıldı. Korumalar sanatçıdan bahsederken aralarında sürekli ‘‘Kamuran’’ kod adıyla birbirleriyle haberleştiler.

  İtalya'dan cuma günü İstanbul'a gelen Cameron Diaz, saat 22.30'da Four Seasons Oteli'ne giriş yaptı. Diaz, birkaç saat dinlendikten sonra Mısır Çarşısı'nı gezdi. İstanbul'daki ilk gecesinde ünlü yıldız, yemek için Beyoğlu'ndaki Changa Restoran'ı seçti.

  PAZAR OCAKBAŞI

  Cameron Diaz, önceki gün korumalara verdiği talimat üzerine saat 16.00'ya kadar otelden çıkmayacağını söyledi. Söylediği saatten daha geç çıkan Diaz, yemek yemek için Tike Ocakbaşı'na gitti. Beyaz Mercedes Vito marka minibüsle gezen Diaz, Tike'nin sahibi Orhan Tekin'le yemek yedi. Tekin, yemekte Diaz için şampanya patlattı.

  Gazeteciler bulana kadar İstanbul tatili çok güzeldi

  İstanbul'da 4 kız arkadaşıyla kız kıza bir tatil yapan ünlü Amerikalı yıldız Cameron Diaz, Alitalia Havayolları'na ait bir uçakla dün Roma'ya döndü. Halen sinemalarda gösterimde olan 'Charlie'nin Melekleri' filminin başrol oyuncularından olan Diaz, gazetecilere, ‘‘İstanbul tatilim siz beni buluncaya kadar çok keyifliydi’’ dedi.

  Ali Desidero'nun havası 1500!

  Reklamlardaki Ali Desidero tiplemesiyle üne kavuşan koruma Yıldırım Memişoğlu, Cameron'u da yakın şekilde korudu. Cameron, gece gezmeleri sırasında bir an olsun kendisini yalnız bırakmayan korumasına sarılmayı da ihmal etmedi...

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı