Gündem Haberleri

  Kameralı denetim

  Hürriyet Haber
  12.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Antalya'da Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler trafik kontrolü yaptı

  BİR SAAT SAAT SÜRDÜ

  ANTALYA'nın Kepez mevkii girişinde Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, kameralı trafik kontrolü yaptı.Bir buçuk saat süren kontrollerde; ticari araçlarda Ticari Taşıt Kullanma Belgesi, yük taşıtlarında da tonaj ve takograf kontrolü yapıldı.

  MÜDÜRLER YÖNETTİ

  Kontrollere Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Uygulama ve Denetleme Dairesi Başkanı Nizamettin Acar, Emniyet Müdürlüğü Trafikten Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Haydar Özdemir ve Bölge Trafik Şube Müdürü Veli Karahan da katıldı. Müdürler, uygulamayı bizzat yönetti.

  YASAL İŞLEM

  Kontollerde Bucak Minibüs Kooperatifi'ne bağlı olarak çalışan 15 AR 715 plakalı bir yolcu minibüsü 14 yerine 21 yolcu taşıdığı tespit edilince bir hafta süresince trafikten men edildi. Zorunlu kaza sigortası olmayan 20 LN 497 plakalı bir araç da trafikten alıkonuldu ve yasal işlem yapıldı.

  TEHLİKELİ BÖLGELER

  Kentteki Beldibi 1 ve Beldibi 2 ile AItınova Kavşağı'nın en tehlikeli bölegeler olduğunu belirten emniyet yetkilileri, ‘‘ Bu durumu defalarca Karayolları Bölge Müdürlüğü yetkililerine ilettik. Bir kavşakta her ay 5-6 kaza meydana geliyor. İnsanların öldüğünü seyretmek zorunda mıyız’’ dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı