Gündem Haberleri

  Kalp nakli bekleyen gazeteciye destek

  A.A
  19.10.2008 - 15:17 | Son Güncelleme:

  Göztepe 1925 Taraftar Derneği üyeleri, kalp yetmezliği nedeniyle Ege Üniversitesi (EÜ) Tıp Fakültesi Hastanesinde yoğun bakıma alınan 39 yaşındaki İzmirli spor yazarı Çağatay Çağlar'a destek olmak için hastaneye gitti.

  1925 Taraftar Derneği Başkanı Gökhan Duman'ın da aralarında yer aldığı taraftarlar, hastaneye gelerek EÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Yoğun Bakım Ünitesinde yatan Çağlar'ın eşi Hülya Çağlar ile görüştü.

  Dernek Başkanı Duman, Çağlar'ın acısının kendi acıları olduğunu belirterek, “Onu hep güler yüzüyle hatırlıyoruz. Kulübün yaşadığı kötü günlerde Çağlar her zaman Göztepe'nin yanında oldu. Hepimiz Çağatay Çağlar'a nakil için gerekli kalbin bulunması için dua ediyoruz”dedi.

  Kulüp yöneticilerinin de Çağlar'ı daha önce ziyaret ettiğini ve şampiyonluk sözü verdiklerini ifade eden Duman, sezon sonunda kazanacakları kupayı Çağlar'a getireceklerini ifade etti.

  Göztepe camiasının Çağlar için gerekli hassasiyeti sürdüreceğini kaydeden Duman, dernek olarak en kısa zamanda organ bağışı kampanyası başlatacaklarını sözlerine ekledi.

  UMUTLU BEKLEYİŞ

  Eşine uygun kalp bulunması için umutla bekleyen Hülya Çağlar ise çocukları 5 yaşındaki Elif Lara ve 9 yaşındaki Mehmet Berke ile sürekli dua ettiklerini, 6 Ekimden beri hastanede yatan eşine uygun kalbin bulunacağını umduğunu kaydetti.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı