Gündem Haberleri

  Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümüyle bu akşam Kanal D’de (5. Bölüm Özeti)

  Hürriyet Haber
  22.07.2015 - 10:13 | Son Güncelleme:

  Ekranların sevilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümüyle bu akşam 20.00'da Kanal D de yayınlanacak. Yeni bölümünde seyirciyi neler bekliyor haberimizde.

  Yayınlandığı ilk günden bu güne gönüllere taht kurmayı başaran Kanal D’nin sevilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümüyle yine çok konuşulacak.

  Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliği Ömer Uğur ve Eray Koçak’ın yaptığı, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı, “Kalbim Ege’de Kaldı” bu akşam 20.00’da yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

  Yayınlandığı ilk günden bu yana kahkahanın ve heyecanın eksik olmadığı Kalbim Ege'de Kaldı dizisinde bakalım bu akşam neler olacak.

  KALBİ EGE'DE KALDI 5. BÖLÜMDE NELER OLACAK?


  Zeliş, Yaman’ın İlke’ye olan duygularını öğrenmiş ve karaları bağlamıştır. Mustafa, Zeliş’le Yaman’ın arasını yapmak için yeniden kolları sıvar ve İlke’yi Yaman’dan uzaklaştırmak için plan yapar. Ancak bir yandan da gönlü yavaş yavaş Zeliş’e kaymaktadır.

  Plan işlemeye başladığı andan itibaren işler karışmaya başlar. Bu sırada Iraz Nine bu evlilik işini iki aileyi barıştırmak için yaptığını ve eğer barışırlarsa mirasın yarısının ailelerin olacağını, yoksa mirası köylüye dağıtacağını Osman’a söyler. Bunun üzerine hummalı bir özür dileme faslı başlar.

  Kalbim Egede Kaldı yeni bölümüyle bu akşam Kanal D’de (5. Bölüm Özeti)

  4. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

  MUSTAFA VE ZELİŞ’İN HAYATINDA İŞLER İYİCE KARIŞIR

  Mustafa, Zeliş’e herkesin gözlerinin önünde ilan-ı aşk etmiştir ama muhtarın onları ayırmaktan kolay kolay vazgeçeceği yoktur.

  Muhtar, Mustafa ve Zeliş’in formaliteden evli olduğunu herkese kanıtlamak için yeni planlar yaparken, Iraz Nene de Mustafa ve Zeliş’e yeni bir şart koşar; bir hafta içinde bütün köylüyü birbirlerini sevdiklerine ikna edeceklerdir. Aksi halde Iraz Nene, Mustafa ve Zeliş’e mirastan zırnık koklatmayacaktır.

  Ancak Mustafa ve Zeliş bütün köye birbirlerini sevdiklerini kanıtlamaya çalışırken tek engelleri muhtar değildir. Yaman’da Zeliş’e karşı gözle görülür bir değişim vardır. Yaman’ın, Zeliş’e olan yaklaşımı, Mustafa ve Zeliş’in hayatında işleri iyice karıştıracaktır.

  OYUNCU KADROSU

  ALPER SALDIRAN-MUSTAFA

  Mustafa, Kürük Ali ile Emine’nin 28 yaşındaki oğludur. Ailenin tek erkek çocuğudur. Mustafa serseri ruhlu, hayta, çapkın ve fena halde yakışıklı bir adamdır. Mustafa'nın en iyi bildiği şey kadınlardır.

  Çevresinde aşk doktoru diye nam salmışlığı bile vardır. Zeki bir adamdır Mustafa ama kitap okumaz, film seyretmez, politikadan anlamaz ve haliyle biraz cahildir. Nasıl ki Mustafa Zeliş'i bambaşka bir kadın haline getirecekse, o da Zeliş sayesinde değişecek, sürdürdüğü hayatın manasızlığının farkına varacak, adam olmaya karar verecektir.

  OYA UNUSTASI-ZELİŞ

  Zeliş, Gıpgıp Osman'la Hatice'nin 25 yaşındaki kızıdır. Zeliş gözlüklü, pek alımlı olmayan, sarsak, biraz da erkek gibi bir kızdır. Son derece zekidir, zehir gibi cin fikirlidir ve çok çalışkandır. Kadın-erkek ilişkilerinde hiç başarılı değildir. Zeliş, umutsuz bir şekilde patronu Yaman Eryaman'a aşıktır. Aksi ve inatçıdır. Son derece şefkatli ve iyi bir kız olmasına karşın, empati yeteneğinden yoksundur. Kibirlidir, aptal insanlara tahammül edemez. Kıt zekalarıyla alay eder.


  EREN HACISALİHOĞLU-YAMAN

  Mustafa Kürük nasıl "yanlış" adamsa, Yaman Eryaman da o denli "doğru" adamdır. Zeki, yakışıklı, zengin, dürüst, cömert, kibar... Zeliş ve tüm kızlar için asil bir şövalyedir Yaman. Entelektüeldir de aynı zamanda, görgülüdür, bilgilidir. Zeliş'in kalbini de bu özellikleriyle kazanmıştır. Fakat Mustafa bütün yanlış adamlığına rağmen, Yaman'da olmayan bir şeye sahiptir Yaman; şeytan tüyüne.


  CELİLE TOYON-IRAZ NENE


  Emine ve Hatice’nin başka başka ailelerden yetim kalan 10 yaşında iki kız çocuk olduğunu görür ve kocası ile birlikte bunları evlatlık alır. Zeliş ve Mustafa, işte bu iki evlatlık kızın çocuklarıdır. Mustafa ve Zeliş için Iraz neneleri çok mühim bir şahsiyettir. İkisinin de çocuklukları nenelerinin koynunda geçmiştir. Iraz Nene’nin baştan beri niyeti, canı gibi sevdiği bu iki çocuğu baş göz etmektir.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı