Gündem Haberleri

  Kahve bahane Wi-Fi şahane

  Hürriyet Haber
  17.03.2005 - 11:49 | Son Güncelleme:

  Türk Telekom ve Starbucks Coffee işbirliğiyle İstanbul ve Ankara'da TTwinet logosunun yer aldığı tüm Starbucks Coffee'lerde Kablosuz İnternet Hizmeti imkanı sunuluyor. Ziyaretçiler bir yandan kahvesini içerken bir yandan da kablosuz İnternet zevkini tadabiliyorlar.

  Starbucks Coffee mağazaları, Türk Telekom'un 2005 yılında Türkiye'de kuracağı 400 kablosuz İnternet erişimi alanlarından birisi. TTwinet logosunun yer aldığı Starbucks'lara dizüstü bilgisayarlarıyla gelen kahve tutkunları, kablosuz olarak İnternete bağlanma özgürlüğünü de doyasıya yaşayabilecek.  Ziyaretçiler bu sayede hızlı bir şekilde e-maillerini kontrol edebilecek, web'de surf yapabilecek ve İnternet ortamının tüm avantajlarından yararlanabilecekler.

  Türk Telekom yetkilileri de kablosuz iletişim uygulamalarının modern yaşam aktiviteleri içerisinde önemli bir gereksinim haline geldiğine dikkat çekerek, Cisco Systems ve Sentim işbirliği ile hizmete verilen kablosuz internet servisi sayesinde, Intel Centrino Mobil Teknolojisi'ne sahip, Wi-Fi kartlı dizüstü ve avuç içi (PDA) bilgisayarları ile bağlantı kurulabildiğini belirttiler. Bu yolla Türk Telekom'un web sitesinde yer alan ve kullanıcı şifresine sahip tüm teknoloji tutkunlarının, TTWinet logosunun yer aldığı Starbucks'lar da dahil olmak üzere pek çok noktada Kablosuz İnternet özgürlüğünü doyasıya tadabileceklerini ifade ettiler.

  İlk 3 ay için ücretsiz olarak bu hizmetten faydalanacak olan kahve tutkunları, bu süre sonunda Türk Telekom tarafından belirlenecek tarife karşılığında Starbucks'ta sunulan Kablosuz İnternet hizmetinden yararlanmaya ücretli olarak devam edebilecek. Hotspotlar için
  www.starbucks.com.tr veya www.winet.turktelekom.com.tr adresini kontrol edebilirsiniz.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı