Gündem Haberleri

  Kahvaltılık almaya giden Nelin kayıp

  Tolunay DUMAN/TARSUS (Mersin), (DHA)
  24.08.2012 - 13:37 | Son Güncelleme:

  MERSİN’in Tarsus İlçesi’ndeki evinden geçen çarşamba, "Kahvaltılık almaya gidiyorum" notu bırakarak ayrılan 13 yaşındaki Nelin Bilgehan Sönmez’den haber alınamıyor.

  Tarsus Şehitishak İlköğretim Okulu 8’nci sınıfı öğrencisi Nelin Bilgehan Sönmez, 22 Ağustos Çarşamba sabahı, "Hadi yine iyisiniz; sabah kahvaltınız benden. Kahvaltılık almaya gidiyorum" diye not bıraktıktan sonra ortadan kayboldu. Eşinden 10 yıl önce ayrılan ve iki çocuğu ile birlikte yaşayan 30 yaşındaki Hasret Gecikmez, kızının bulunması için Cumhuriyet Savcılığı’na kayıp dilekçesi verdi. Kızı Nelin Bilgehan’ı fotoğraflarıyla da arayan Hasret Gecikmez, "Sabah uyandığımda masanın üzerinde ’Hadi yine iyisiniz; Sabah kahvaltınız benden. Kahvaltılık almaya gidiyorum’ yazılı bir not buldum. O anda, şaka yapıyordur diye bir süre bekledim. Ama eve dönmeyince bir sorun olduğunu düşünmeye başlayarak aramaya çıktım ama hala kendisinden bir haber alamadım" dedi.

  Kızının hayatından endişe ettiğini belirten Sönmez, bulunması için görenlerin veya yerini bilenlerin insanlık adına polise bilgi vermesini istedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı