Gündem Haberleri

  'Kahvaltıda Caz' günleri başladı

  Hürriyet Haber
  20.07.2009 - 15:23 | Son Güncelleme:

  Sakıp Sabancı Müzesi'nde müzik ile müze gezisini pazar kahvaltılarında buluşturan “Kahvaltıda Caz” konserleri başladı.

  /images/100/0x0/55eae545f018fbb8f89d9c40Yedi  yıldır yaz aylarında Sabancı Müzesinin bahçesini benzersiz bir konser mekânına dönüştüren “Kahvaltıda Caz”, katılımcılarını nitelikli caz konserleri, tanınmış simaların kendi arşivlerinden sundukları caz dinletileri, sürprizler, mükellef kahvaltı sofraları ve ücretsiz müze ziyaretleriyle ağırlıyor.

  19 Temmuz - 16 Ağustos arası her pazar saat 11.00-14.30 Sakıp Sabancı Müzesi'nde arası düzenlenecek “Kahvaltıda Caz”da bu yıl da Türkiye’den ve yurtdışından sevilen sanatçılar sahneye çıkacak.

  Etkinliğin açılış konserinde, Türkiye’nin en ünlü caz müzisyeni olan ve bugüne değin binlerce kişinin izlediği konserleriyle cazı ülkemizde popüler hale getirmeyi başaran Kerem Görsev çalacak; Kerem Görsev (piyano), Kağan Yıldız (kontrbas), Ferit Odman’dan (davul)ve engin recepğulları(saksafon)  oluşan Kerem Görsev quartet , eski ve yeni parçalarından derlenmiş renkli bir program sunacak.

  26 temmuz tarihinde ise son dönemde çok sevilen projelerinden istnbul session’la birkez dha ilhan erşahin sahne alacak. Erşahin’e Alp Ersönmez'ın groovy bas'ı, Turgut Alp Bekoğlu'nun güçlü davulları ve Izzet Kızıl'ın kıvrak ritimleri eşlik ediyor.

   

  Etkinliğe katılım ücreti 65,00 TL’dir.

  0-6 yaş arası ücretsiz, 7-12 yaş arası 45,00 tldir.

   

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı