GeriGündem Kahramanmaraş seçim sonuçları ve oy oranları grafikli olarak Hurriyet.com.tr'de
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kahramanmaraş seçim sonuçları ve oy oranları grafikli olarak Hurriyet.com.tr'de

Kahramanmaraş seçim sonuçları ve oy oranları grafikli olarak Hurriyet.com.tr'de

Kahramanmaraş yerel seçim sonuçları ve oy oranları, bölgede ikamet eden birçok vatandaşın gündeminde yer alıyor. Oy oranları ve grafikli bilgiler Hurriyet.com.tr seçim sonuçları ekranından sorgulanabilecek. İşte, AA'dan alınan bilgilerle Kahramanmaraş seçim sonuçları hakkında bazı bilgiler

Yurt geneli gibi Kahramanmaraş'ta ikamet eden seçmenler de sabah saatlerinden itibaren oy kullanmaya başladı. Oy verme görevini tamamlayan Kahramanmaraşlı seçmenler, oy verme işleminin ardından AA'dan gelecek olan ilk verilere odaklandı. Tüm illerimizin ve ilçelerimizin oy oranları hurriyet.com.tr seçim özel sayfasından vatandaşlarla paylaşılacak. Kahramanmaraş ve ilçelerindeki seçim sonucunu öğrenmek isteyenler, seçime özel hazırlanan haritalar ile yaşadıkları bölgelerdeki sonuçları rahatlıkla takip edebilecek.

Türkiye, 31 Mart'ta mahalli idarecilerini seçmek için sandık başında. Yurdun dört bir yanında olduğu gibi Kahramanmaraş'ta ikamet eden vatandaşlar da seçim sonuçları ve oy oranları için oy verme işleminin sona ermesi ve sandıkların açılmasıyla birlikte detaylara odaklandı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı, belediye başkanlığı, belediye meclisi üyeliği ve muhtarlık, diğer illerde, sırasıyla belediye başkanlığı, belediye meclisi üyeliği, il genel meclisi üyeliği ve muhtarlık, seçimlerine ait oy pusulalarının sayım ve dökümü yapıldı.

Anlık seçim sonuçları, partilerin oy dağılımı, il il seçim sonuçları, en doğru ve en kesin seçim sonuçları tüm detaylarıyla hurriyet.com.tr seçim özel sayfasından görüntülenebilecek.

Kahramanmaraş seçim sonuçları ve oy oranları grafikli olarak Hurriyet.com.trde

Yorumları Göster
Yorumları Gizle