GeriGündem Kağıthane'de lodos çatı uçurdu, bir kişi molozların altında kalmaktan son anda kurtuldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kağıthane'de lodos çatı uçurdu, bir kişi molozların altında kalmaktan son anda kurtuldu

İSTANBUL'da lodos etkili oluyor. Kağıthane Seyrantepe Mahallesi'nde 5 katlı bir binanın çatısı şiddetli lodos nedeniyle saat 06.00 sıralarında uçtu. Çatıdan kopan moloz parçaları önce yan binanın üzerine ardından cadde üzerine düştü. Çatı parçalarının aşağıya düştüğü o anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde molozların düşmesinin hemen öncesinde, yoldan bir kişinin geçtiği görülüyor. Şans eseri bu kişi, herhangi bir yara almadan kurtuluyor.

İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri bina sahiplerinden bilgi aldı. Çatısı hasar gören bina sahibi Ergin Bulut, "Yan binada yeni bir çıkma bir çatı yapılmış. Rüzgar nedeniyle bu yeni yapılan çatıdaki beton parçaları önce bizim çatının üzerine daha sonra yere düşüyor. Allah'tan bir can kaybı olmadı, o sırada herhangi biri geçmedi. Biz yataktan fırladık 'ne oldu?' diye Burada hem yaya hem de trafik yoğunluğu oluyor. Yetkililere bildirdik bekliyoruz" dedi..

Kağıthanede lodos çatı uçurdu, bir kişi molozların altında kalmaktan son anda kurtuldu
''DAHA GEÇ BİR SAATTE OLSA İNSANLAR ÖLEBİLİRDİ''

Daire sahiplerinden Recep Bulut da "Sabah 06.00'da büyük bir gürültüyle yataktan uyandık. Çatının üzerindeki beton parçaları bizim çatının üzerine ve yere cadde üzerine düşmüş. Açtım camı baktım yollarda da yıkılmış. Sabah erken saatlerde olduğu için herhangi bir can kaybı olmadı ama biraz daha geç bir saatte olsaydı bir insanlar ölebilirdi. Şu an binamızda hasar var belediye ekiplerine bilgi verdik” dedi.

Çatı parçalarının aşağıya düştüğü o güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde molozların düşmesinin hemen öncesinde, yoldan bir kişinin geçtiği görülüyor. Şans eseri bu kişi, herhangi bir yara almadan kurtuluyor.

Kağıthanede lodos çatı uçurdu, bir kişi molozların altında kalmaktan son anda kurtuldu

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle