Gündem Haberleri

  Kadınlar hayallerini gerçekleştirecek

  Hürriyet Haber
  06.05.2008 - 11:05 | Son Güncelleme:

  Ariel, hayatta bir adım öne çıkmak isteyen tüm kadınlar için çok özel bir kampanya başlattı.

  1 Nisan'da  başlayan ve 'Ariel ile Bir Adım Öne…' sloganını taşıyan kampanya çerçevesinde, kadınlara özel bir de yarışma düzenleniyor. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu'nun işbirliği ile hayata geçirilecek olan yarışmaya bir hayali, bir fikri, bir projesi olup bugüne kadar bunu gerçekleştirme fırsatı bulamamış kadınlar; hayallerini, fikirlerini, projelerini yazarak 1 Haziran 2008'e kadar başvuruda bulunabilecekler.

  TOBB Kadın Girişimciler Kurulu da destekliyor

  Yarışmaya katılan kadınlar da dahil olmak üzere, kendisini geliştirmek, herhangi bir beceri kazanmak isteyen kadınlar yine Ariel ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu'nun sağladığı destek ve organizasyonla kampanyanın ilerleyen aşamalarında yetenek ve eğitim kurslarına katılacaklar. TOBB Kadın Girişimciler Kurulu'nun 81 ildeki "öncü kadın temsilcileri" de bu konuda kadınlara yol gösterecek.

  Yarışma başvuruları jüri tarafından değerlendirildikten sonra, Ariel ilk üçteki her yarışmacıya üst limiti 30.000 YTL olan finansal destekte bulunacak ve hayata geçirilen projelerin sonuçları kamuoyu ile paylaşılacak. Yarışma başvurularının başlamasının üzerinden geçen ilk iki haftada 1000'e yakın kadın başvuruda bulundu.

  Aynur Bektaş: Tüm kadınlarımızı yarışmaya davet ediyorum

  Kendisi de sıfırdan işini kurarak hayalini gerçekleştirmiş bir iş kadını olan Aynur Bektaş, TOBB Kadın Girişimci Kurulu olarak kadınların hayallerini, projelerini hayata geçirmelerini sağlayacak, onlara yepyeni pencereler açacak bu organizasyonu desteklemekten mutluluk duyduklarını belirtti. Bektaş, "Kendisini iyi ifade eden, iyi düşünülmüş bir projeye sahip olan kadınlar için düzenlenen bu yarışmayı ve sonrasındaki eğitim ve danışmanlık çalışmalarını TOBB Kadın Girişimciler Kurulu olarak destekliyoruz. Yarışma sonucu seçeceğimiz ve Ariel'in finansal olarak projelerini destekleyeceği kadınlarımız başarılarıyla topluma ve tüm kadınlara örnek olacaklar. Bu kampanyada Ariel ile birlikte hedef kitlemiz olan kadınlara çok önemli mesajlar verme fırsatımız olacak. Buradan bir fikri, bir projesi kısaca bir hayali olan tüm kadınlarımızı yarışmaya katılıma davet ediyorum" dedi.

  Yarışmaya başvurmak için…

  Yarışmaya katılmak isteyen kadınlar hayal, fikir ya da projelerini başvuru formuna ya da herhangi bir dosya kağıdına yazmak suretiyle ad, soyadı, telefon, adres, doğum tarihi bilgileri ile beraber www.arielkadini.com sitesinden online olarak yollayabilecek veya Ariel ile Bir Adım Öne Yarışması PK 61 34739 Erenköy / İstanbul adresine mektup yoluyla gönderebilecekler.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı