Gündem Haberleri

  Kadının farkı yok

  Erol KÜÇÜKOĞLU/ORDU, (DHA) - A.A
  28.10.2008 - 13:12 | Son Güncelleme:

  Tarih: 28 Ekim 2008...Yer: Yoklukların ve cahillerin ülkesi Somali...Sözde zina yapmakla suçlanan Ayşe İbrahim Duhulov recmedildi...Yani taşlanarak hunharca öldürüldü... Bu devirde bu cahillik insanın kanını donduruyor. Neyse ki bizim ülkemizden kilometrelerce uzakta yaşandı bu dehşet... Diye düşünürken okur yazar oranının yüksek olduğu kentimiz Ordu'dan bir haber geldi. Emine Yılmaz feci şekilde dövülerek öldürülmüş ve boş bir araziye atılmıştı.

  Ordu'dan bir vahşet haberi daha

  Ordu’da, bu sabah boş bir arazide bulunan kadın cesedi, jandarmayı alarma geçirdi. Yapılan ilk incelemede cesedin 33 yaşındaki Emine Yılmaz’a ait olduğu ve dövülerek öldürüldüğü belirlendi.

  Cumhuriyet Mahallesi’nde boş araziye atılmış cesedi gören inşaat işçileri, jandarmaya haber verdi. Yapılan incelemede cesedin 33 yaşındaki eşinden boşanan ve çocuğu bulunmayan Emine Yılmaz’a ait olduğu belirlendi.

  http://dosyalar.hurriyet.com.tr/haber_resim/vahset_banner.jpgEvinin yaklaşık 500 metre yanındaki boş arazide, kum yığınlarının arasında bulunan Yılmaz’ın cesedi üzerinde yapılan ilk incelemede vücudunda darp izleri olduğu belirlendi. Olayla ilgili soruşturma başlatan jandarma, cesedin yanında bulunan sigara izmaritleri ve cep telefonunu incelemeye aldı.

  Yakınlarının yardımıyla geçindiği belirtilen genç kadının cesedi otopsi için Ordu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.


   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı