GeriGündem Kadına önce omuz sonra yumruk attı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  57
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kadına önce omuz sonra yumruk attı!

İstanbul Ataşehir'de yolda yürüyen kadın bir adamın yumruklu saldırısına uğradı. Olay anı güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Kimliği belirlenen zanlının yakalanması için çalışma başlatıldı.

Olay geçtiğimiz günlerde Ataşehir'de meydana geldi. Yolda yürüyen bir kadın karşı taraftan gelen şahıs tarafından önce omuz çarpılarak arkasından da yumruklanarak saldırısına uğradı. Yaşanan bu saldırı anı ise güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Güvenlik kamerasının kaydettiği görüntülerde ise adamın yolda yürüyen kadına aniden omuz atması kadının dönüp şahsa bir şeyler söyledikten sonra yumruklanması ve kadının yere düşmesi görülüyor.

YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Kimliği belirlenen zanlının yakalanması için çalışma başlatıldı.

Ferhatpaşa Mahallesi'nde ismi öğrenilemeyen bir kadının yolda yürürken, bir erkek tarafından darbedilmesine ilişkin güvenlik kameralarına yansıyan görüntüler incelemeye alındı.

Yapılan incelemelerde, yolda yürüyen kadına önce çarpıp ardından yumruk atan şüphelinin kimlik bilgilerini tespit eden ekipler, şahsın yakalanması için çalışma başlattı.

Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılan görüntülerde zanlının kadına omuz attıktan sonra yanına gelerek yumruk atması ve kadının aldığı darbeyle yere yığılması görülüyor.

Darpedilen kadının sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle