GeriGündem Kadın, internettekini Okan sanıp soyunmuş!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kadın, internettekini Okan sanıp soyunmuş!

Kadın, internettekini Okan sanıp soyunmuş!
refid:13606935 ilişkili resim dosyası

Okan Bayülgen, Twitter'daki kişinin kendisi olmadığını söyleyerek yıllar önce başına gelen bir olayı anlattı.

Okan Bayülgen'in gözüyle kadın / Foto Galeri

 

Okan konuğunu stüdyoda unuttu / Haber-Galeri

 

Ünlüler Facebook'ta yakalandı / Foto Galeri

 

Yıldızların Twitter'da paylaştıkları / Foto Galeri

 

Twitter'da kendi adını kullanan bir kişinin olduğunu daha önce de söyleyen Okan Bayülgen, Kanal D'deki Medya Kralı programında, bu sözlerini tekrar etti.

"Ben kullanmıyorum. O ben değilim. Orada bir herif var Okan Bayülgen diye, çok fena! Uykusuz geceler diye yazı yazıyor eşek herif benim adıma ya!" diyen Bayülgen, yıllar önce başına gelen ilginç bir olayı da şöyle anlattı.

"10 küsur sene önce başıma gelen bir olay var. Bu ICQ'lar filan vardı. Bana bir gün e-mail'ime bir tane mail geldi. Bir fotoğraf. Fotoğraf açıldı, böyle çırılçıplak bir kız. Bilgisayar kamerasına çıplak, anadan doğma poz vermiş ve bana diyor ki: 'Sevgilim en beğendiğin fotoğraflarımdan birini gönderiyorum. Beni unuttun mu?' diye. Meğerse ICQ'dan biri Okan Bayülgen diye 6 aydır soyuyormuş kızı işyerinde. Kız gayet edepli bir kız, çırılçıplak, edepsiz olmuş. Sonra bütün fotoğrafları bana gönderdi, 'En çok siz hakediyorsunuz' diye."

Bu tür şeylere inanmamak gerektiğinin altını çizen Bayülgen, birisinin kendi kızı İstanbul'un resmi diye bir başka resmi internete koyduğunu da belirterek ne Twitter da ne de Facebook'ta olmadığını söyledi.

 

DİĞER HABERLER

  

  

  

Yorumları Göster
Yorumları Gizle