Gündem Haberleri

  Kablosuz ve DVD’li LCD TV

  Hürriyet İnternet
  29.08.2006 - 10:28 | Son Güncelleme:

  Yeni nesil LCD televizyonlar, kullanıcı dostu üstün teknolojik özellikleri ve farklı tasarımları ile tüketicilerin dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde Avrupa’nın önde gelen markalarından Telefunken ile lisans anlaşması imzalayan Profilo TELRA, yeni ürünlerle tüketicisinin karşısına çıkıyor.

  Televizyon kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre yeni ürünler geliştiren Profilo TELRA, Wireless ( Kablosuz ) teknolojinin yanı sıra DVD oynatıcısına sahip Türkiye’nin ilk LCD televizyonunu geliştirdi. Daha önce 15” ve 37” (94cm) ebadında piyasaya satılan LCD televizyonlar, Telefunken markasının da Profilo TELRA ailesine katılmasıyla, 32” (82cm) Wireless LCD TV ve 32” (82cm) DVD Kombi LCD TV olarak da üretilmeye başlandı.

   

  Kablosuz dijital ses ve görüntü aktarımına olanak veren bu yeni teknolojide yayını izlemek için sadece elektrik bağlantısı yeterli oluyor. Bunun haricindeki, DVD ve Dijital Uydu Alıcısı gibi cihazlar verici kutusuna bağlanarak, LCD televizyonun uzaktan kumandası aracılığıyla kullanılıyor.

   

  Profilo TELRA, üstten yüklemeli (“Slot –In”), 32” (82cm) LCD televizyonları da kullanıcıların hizmetine sunuyor. Tasarım bakımından da son derece modern görünüme sahip Telefunken Kombi LCD televizyonlar üzerinde yer alan entegre DVD oynatıcısının, Slot-In (Üstten Yüklemeli) teknolojisi sayesinde kolay duvara asılma özelliğine de sahip.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı