Gündem Haberleri

  Kabineden 9 şahit

  Enver ALAS / DHA
  03.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil’in ABD’de yaşayan oğlu Enes Kotil, İstanbul’da Ataköy Sheraton Otel’de Yüsra Erkan ile evlendi.

  Nikâh töreninde 2 başbakan yardımcısı ve 7 bakan şahitlik yaptı. Siyaset ve iş dünyasının önemli isimlerinin katıldığı düğünde çiftin nikâhını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı. Davetlileri damadın babası Temel Kotil ve annesi Remziye Kotil ile gelinin babası Süleyman Erkan ile annesi Gülay Erkan kapıda karşıladı. Nikâhın kıyılmasının ardından Bülent Arınç evlilik cüzdanını gelin Yüsra Kotil’e verdi. Düğüne Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu çelenk gönderdi.

  ÇİFTİN nikâh şahitliğini Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç ve Bekir Bozdağ ile İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ve Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz yaptı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı