Gündem Haberleri

  Justin Timberlake, Riddler rolünü istiyor

  hurriyet.com.tr/kültür-sanat
  02.09.2013 - 10:58 | Son Güncelleme:

  MTV Video Müzik Ödül Töreni'nden dört ödülle dönen yetenekli şarkıcı Justin Timberlake, 102.7 Radyo Fresh'te katıldığı programda, Batman'in düşmanı çizgi roman karakteri Riddler'ı beyazperdede oynaması teklif edilse, buna hazır olduğunu söyledi.

  Jim & Kim Morning Show'a katılan Timberlake, sinemada kötü adamları oynamanın kulağa eğlenceli bir teklif gibi geldiğini ama Man of Steel'in 2015 gösterime girecek olan devam filminde Robin karakterini bile harika oynayabileceğini sanmadığını dile getirdi.

  "Robin'i bile oynayamam. Bir filmde süper kahraman olmak gibi bir arzum yok" diyen Timberlake, kötü adamı oynamayı her şeyden çok istediğini, Batman'i çocukluğundan beri seyrettiğini ve sosyopat Riddler karakterini hep çok sevdiğini söyledi.

  Justin Timberlake, Riddler rolünü istiyor

  "HAZIRIM, BENİ ARAYIN!"

  "Tam bir çatlak. Öyleyse, çılgınız oynayacaksam, tam anlamıyla bir çatlağı oynamak isterim. Hazırım. The Riddler. Beni arayın!"

  Ben Affleck'in yeni Batman olarak açıklanmasını da övgü cümleleriyle yorumlayan Timberlake, "Ben Affleck'in Batman olması fikri hoşuma gitti. Onun çok yetenekli bir yönetmen olduğunu düşünüyorum. Olağanüstü bir kabiliyeti var, herkesi şaşırtabilir" diye konuştu.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı