Gündem Haberleri

  Jolie’nin ziyaret ettiği kampta yangın çıktı

  DHA
  16.09.2012 - 16:22 | Son Güncelleme:

  Irak’ın Duhok kenti yakınlarında bulunan ve bugün Birleşmiş Milletler Özel Temsilcisi ünlü aktrist Angelina Jolie’nin ziyaret ettiği Domiz Mülteci kampında, ziyaretten hemen sonra yangın çıktı.

  Jolie’nin ayrılmasından hemen sonra çıkan ve gazeteciler tarafından kare kare görüntülenen yangında can kaybı olmazken, iki ev tamamen yandı.

  "Avestakurd" adlı internet sitesinde yer alan habere göre, Suriyeli sığınmacıların kaldığı Kuzey Irak’ın Duhok kenti yakınlarındaki Domiz mülteci kampını, BM Özel Temsilcisi Angelina Jolie ziyaret etti.

  JOLIE IRAK'TAKİ MÜLTECİ KAMPINDA / FOTO GALERİ

  Jolie ve BM heyetinin ayrılmasından hemen sonra çıkan yangında can kaybı olmazken, iki ev tamamen yandı. Kampta kalanların kendi imkanları ile söndürdüğü yangın gazeteciler tarafından kare kare görüntülendi.

  BM iyi niyet elçisi Angeline Jolie, kamp ziyaretinden sonra Bölgesel Kürt Yönetimi Başbakanı Neçirvan Barzani’yi ziyaret etti. Barzani, kampta yaklaşık 24 bin Suriye’linin kaldığını ve bölgesel yönetim olarak ihtiyaçlarını kendi imkanları doğrultusunda karşıladıklarını söyledi.

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı