Gündem Haberleri

  Jean-Christophe Grange İstanbul'a gelecek

  Hürriyet Haber
  04.07.2012 - 10:10 | Son Güncelleme:

  Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Sisle Gelen Yolcu gibi romanları ile tüm dünyada tanınan yazar Grange, Pazarlama Zirvesi'nin konuğu olarak İstanbul'a gelecek.

  Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Sisle Gelen Yolcu gibi romanları ile tüm dünyada yüzbinlerce satan ve en çok satanlar listesinde uzun süre kalmayı başaran ünlü yazar Jean-Christophe Grange, 5-6 Aralık tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek 13’üncü Pazarlama Zirvesi’nde ilham veren öyküsünü katılımcılar ile paylaşacak.

  Dünyaca ünlü yazar Jean-Christophe Grange, Türkiye’nin danışmanlık şirketi MCT Danışmanlık tarafından düzenlenen Pazarlama Zirvesi için İstanbul’a geliyor.

  Yalnızca Fransa’da 450 bin adet satan ve 20 dile çevrilen "Kızıl Nehirler" ile adını tüm dünyaya duyurmayı başaran ve 2000 yılında okurları ile buluşturduğu "Taş Meclisi"ni yüzbinlere okutan Fransız yazar Grangé, ilham veren başarı öyküsünü Müşteri Çağında  Pazarlama Zirvesi 2012’de anlatacak.

  GRANGE'IN TÜRKÇE'YE ÇEVRİLEN KİTAPLARI / FOTO GALERİ

  Kitapları ile gerilim/polisiye tarzının doruklarına ulaşan Grange, yarattığı karakterler, oluşturduğu olay ve zaman örgüleri ile usta bir yazar olduğunu kanıtladı. Ele aldığı konuları ilgiç bir şekilde işleyen yazar,Türkiye'de de hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip.

  İşte yazarın Türkçe'ye çevrilen eserler;

  Ölü Ruhlar Ormanı
  Zener'in Laneti 3
  TokamakZener'in Laneti 2
  TahnitçilerZeener'in Laneti 1
  Sibylle
  Koloni
  Şeytan Yemini
  Siyah Kan
  Kurtlar İmparatorluğu
  Leyleklerin Uçuşu
  Kızıl Nehirle

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı