Gündem Haberleri

  James Bond fragmanında İstanbul yok

  Hürriyet Haber
  16.07.2012 - 14:22 | Son Güncelleme:

  Bir bölümü ülkemizde çekilen James Bond’un son macerası Skyfall 007'nin ilk fragmanı tüm dünyada aynı anda internetten yayınlanlandı. James Bond filminin çekimlerinin tamamlanmasının ardından yayınlanan fragmandaki detay dikkatlerden kaçmadı.

  007 James Bond serisinin son filmi 'Skyfall'un İstanbul Eminönü ve Beyazıt'ta gerçekleşen çekimleri için, önce ağaçlar kesildi, yollar kapatıldı. Sonra bir motosikletli, kovalamaca sırasında tarihi bir binada yer alan mücevher dükkanının vitrinini paramparça etti. Aralarında Hürrem yüzüğünün de bulunduğu birçok özel mücevherat yerlere saçıldı. Bu duruma tepki gösteren tarihçiler, yapıların tahrip edildiği gerekçesiyle çekimlere izin veren yetkili kurumları sert bir dille eleştirmişti. Bu kadar uzun süre çekimlerin ülkemizde İstanbul, Adana ve Kuşadası'nda gerçekleşmesine rağmen yayınlanan fragmanda en dikkat çeken nokta ise Türkiye çekimlerden hiçbir karenin yer almamasıydı.

  İŞTE SKYFALL 007'NİN FRAGMANI - WEB TV

  Daniel Craig, dünyanın gelmiş geçmiş en uzun soluklu film serisinin 23. macerası olan Skyfall 007'yle, 007 James Bond olarak bir kez daha karşımıza geliyor. Filmde, James Bond’un M’e karşı sadakati sınanacak, çünkü M geçmişiyle yüzleşmeye başlamıştır. MI6 saldırıya uğrayınca, 007'nin tehdidi bulup yok etmesi gerekmektedir. Sam Mendes’in yönettiği filmde Craig’e, Javier Bardem ve Ralph Fiennes eşlik ediyor. Film 26 Ekim 2012’da İngiltere’de, 02 Kasım 2012’de Türkiye’de vizyona girecek.

  AHMET HAKAN YAZIYOR: FRAGMANDAN HAYAL KIRIKLIĞI

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı