Gündem Haberleri

  İzmir, Sting ve Elton John'u bekliyor

  Hürriyet Haber
  13.07.2001 - 10:52 | Son Güncelleme:

  Bu yıl 15'nci kez düzenlenen Uluslararası İzmir Festivali'nin en ünlü konukları için geri sayım başladı. İzmirli sanatseverler büyük bir heyecanla Sing ve Elton John'u bekliyor. Sting, 16 Temmuz'da, Elton John'da 17 Temmuz'da konser verecek.

  İzmirli sanatseverler büyük bir heyecanla müzik dünyasının iki ünlü sanatçısını Elton John ve Sting'i bekliyor.. 15. Uluslararası İzmir Festivali kapsamında 16 Temmuz'da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu'nda  Sting, 17 Temmuz'da da Efes Antik Tiyatro'da Elton John'un vereceği konserlerle ilgili hazırlıklar sürüyor. 
   
  Her iki müzik yıldızı da İzmir'e özel uçaklarıyla gelecek.  Sting,16 Temmuz'da İzmir'e gelecek ve Çeşme Sheraton Oteli'nin kral dairesinde kalacak. Sting, odasında bazı bitki çayları ilebuz, soda ve taze sıkılmış meyve suları bulundurulmasını isterken, Elton John ise içme suyu, diyet kola, buz, kendi içtiği maden sodası ve yağsız, şekersiz kurabiye bulundurulmasını talep etti.  Sting, konser sonrasında bir gece kalmayı planlıyor. Elton John'un ise konser sonrası Türkiye'den ayrılacak.

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı