Gündem Haberleri

  İzin kaçamağı

  Hürriyet Haber
  24.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Diyarbakır'ın Lice ilçesinde vatani görevini yapmakta olan sosyete playboyu Erdal Acar'ın Şeker Bayramı ve yılbaşı tatili nedeniyle sessiz sedasız geldiği İstanbul'da, ayağının tozuyla çapkınlık turlarına başladığı konuşuluyor.

  Aşk skandalları ve kaçamaklarıyla adını duyuran, ardından asker kaçağı olduğu ortaya çıkan Erdal Acar, yine gündemde. Kamuoyunun ve ailesinin baskısıyla askerlik görevini tamamlamak için geçtiğimiz aylarda Diyarbakır'a giden Erdal Acar, bayram ve yılbaşı izni için İstanbul'a geldi. Özellikle basın mensuplarıyla karşılaşmamaya özen gösteren Erdal Acar'ın geldiği gün, gökdelenler şehri İstanbul'da bir otelin 19'uncu katında, eski sevgilisi manken Deniz Akkaya ile buluştuğu kulaktan kulağa yayılıyor.

  Eşi Emel Yıldırım Acar'a haber verdikten sonra yola çıkan Erdal Acar'ın ilk gecesini sevgilisine ayırdığı öğrenildi. Erdal Acar ile Deniz Akkaya'nın buluştukları ilk gecede şiddetli tartışmaya girdikleri de belirtildi. Acar'ın askerliği sırasında medyada çıkan haber yüzünden tartışan sevgililerin daha sonra barıştıkları ve güzel bir gece geçirdikleri dedikodusu, kulaktan kulağa yayılıyor.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı