GeriGündem İyilik Melekleri, Soma'yı unutmadı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İyilik Melekleri, Soma'yı unutmadı

İyilik Melekleri, Soma'yı unutmadı
refid:27839558 ilişkili resim dosyası

İyilik Melekleri Derneği, 13 Mayıs'ta Soma’da meydana gelen maden kazasında ölen işçi yakınları için yeni yıl etkinliği düzenledi. Palyaço gösterisi, tiyatro oyunu, dans ve müzik eşliğinde gerçekleşen etkinlikte 200’ü aşkın madenci çocuğuna giyim eşyası ve ayakkabıdan oluşan armağanlar verildi. Soma Linyit Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilen yeni yıl etkinliğine, Soma Kaymakamı Mehmet Bahattin Atçı ile Soma Belediye Başkan Yardımcıları Sabır Tuna ve Ali Turut da katıldı.

Maden kazasında yakınlarını kaybeden ailelere moral destek sağlamak üzere Soma’ya gelenler arasında Dünya Engelliler Vücut Geliştirme Şampiyonu Tolga Murat Balıkçı da yer aldı. Etkinliğin bir başka destekçisi ise sosyal medya fenomenleri arasında bulunan Semih Varol oldu.

İstanbul Genç Sanat Tiyatrosu da çocuklar için bir oyun sahneye koydu. Yemekle devam eden etkinlik Pop Müziği sanatçısı Asrın konseriyle son buldu.

İyilik Melekleri Derneği, 27 Aralık”ta Mersin Sevgi Evleri’nde, 28 Aralık’ta ise Gaziantep ve İstanbul Sevgi Evleri’nde olacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle