Gündem Haberleri

  İtalyalı taşımacılar Gökbora’yı ziyaret etti

  Hürriyet Haber
  16.07.2007 - 18:24 | Son Güncelleme:

  İtalya’nın Ravenna bölgesinden gelen ve taşımacılık alanındaki üst düzey yöneticilerden oluşan bir heyet, Gökbora’yı ziyaret etti.

  Gökbora’nın İstanbul’daki tesisini gezen heyet, tesiste verilen kaliteli hizmetten oldukça etkilendi.

  Ravenna Bölgesi Taşımacılar Birleşik Komitesi heyeti (Comitato Unitario  Auto Trasporto Provincia Di Ravenna) yönetici ve üyeleri ile birlikte Türkiye’nin en büyük nakliye şirketlerinden biri olan Gökbora Uluslararası Nakliyat ve Tic. A.Ş.’yi ziyaret etti. İşbirliği imkanlarının görüşülmesini amaçlayan, Gökbora İdari Başkanı Sayın Şeref Çak, Gökbora Ticari Başkanı Şenol Çak ve ilgili birim müdürlerinin yanında basın mensuplarının da hazır bulunduğu toplantı,  27 Haziran 2007 tarihinde Gökbora’nın merkez tesisinde gerçekleşti.

  İtalyalı taşımacılar Gökbora’yı ziyaret etti

  Ravenna bölgesindeki çeşitli kurum, kuruluş ve derneklerden gelen 23 kişilik Ravenna Bölgesi Taşımacılar Birleşik Komitesi heyeti ile Gökbora’yı ziyaret edenler arasında; Arco Transporti, Ciclat Transporti Scrl, Consar Scrl, C.T.F. Scrl ve Federcontainer Srl gibi taşımacılık şirketleri de yer aldı.

  Gökbora Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şeref Çak, Sayın İ. Nur Doğan ve Ravenna Bölgesi Taşımacılar Birleşik Komitesi heyetinin danışmanı Sayın Bernd Beck’in karşılıklı yaptıkları sunumlarla katılımcıları bilgilendirdiği toplantı, uluslararası anlamda yoğun bilgi alışverişinin gerçekleştiği verimli bir platform yarattı. Bernd Beck toplantı sırasında yaptığı sunumda, İstanbul ve Ravenna’nın ortak bir geçmişe sahip olduğunu, ileride bu iki şehir arasında kurulacak yeni ilişkilere açık olduklarını ifade etti. Ravenna Limanı ile diğer ülkeler arasında gerçekleşen ticari faaliyetlerde Türkiye’nin payının yüzde 42 olduğunu kaydeden Beck, sadece İstanbul’daki limanlarla değil, diğer Türk limanları ile de çalıştıklarını bildirdi.

  Toplantıdan sonra verilen öğle yemeğinin adından Gökbora tesisini gezen, depo ve antrepolarını inceleme fırsatı bulan İtalyan heyeti, tesiste verilen hizmetin kalitesinden etkilendiklerini kaydetti.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı