Gündem Haberleri

  İstiklal Caddesi'ne iç çamaşırı yağdı

  Özgür ARSLAN- Ali ÇAĞLAR TİMBEK/İSTANBUL, (DHA)
  31.12.2009 - 16:59 | Son Güncelleme:

  Beyoğlu İstiklal Caddesi üzerinde bulunan özel bir iç giyim firması, yeni yıl nedeniyle 3 bin 500 adet iç çamaşırı ikinci kattan attı.

  Bedava iç çamaşırlarını almak isteyenler birbirleriyle yarıştı. İstiklal Caddesi’nden geçen turistler de ne olduğunu anlamasalar da bedava iç çamaşırlarından kapma yarışına girdi. Bir vatandaş ise, şemsiye açarak daha fazla çamaşır toplamaya çalıştı. Erkekler çamaşır toplama yarışına girenler arasında çoğunluktaydı. Kalabalık arasında zaman zaman ezilme tehlikesi geçirenler de oldu.

  İç çamaşır izdihamı / Foto-Galeri

  ÇAMAŞIRLARI POŞETLERE DOLDURDULAR

  Dağıtılan iç maşırlarını kimisi cebine, montunun içine koyarken kimisi de elindeki poşetlere doldurdu. Çok fazla iç çamaşırı alanlar, dağıtımdan duydukları memnuniyeti dile getirerek, aldıkları iç çamaşırlarını yeni yılda yakınlarına hediye edeceklerini belirttiler. İç çamaşırklarından almak isteyen bazı kadınların ise, utandıkları gözlerden kaçmadı.

  EN İLGİNÇ İÇ ÇAMAŞIRI FOTOĞRAFINA ÖDÜL

  T-box Genel Müdürü Doğan Kaşıkçı, yeni yılda herkesin kırmızı bir iç çamaşırı olsun diye böyle bir etkinliği gerçekleştirdiklerini söyledi. Kaşıkçı,’T-box kırmızı donu’ en acayip şekilde giyenleri değerlendirmeye alacaklarını kaydederek, "Jürinin yapacağı eleme sonucu birinci olan kişi T-box’tan 1000 TL’lik hediye çeki kazanacak. Üstelik ödül bununla da sınırlı değil, birinci olduğunuz an gelecek sezonun T-box modeli olma fırsatı da elde edecek" şeklinde konuştu.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı