Gündem Haberleri

  İşten çıkarılma cinneti

  Murat DELİKLİTAŞ/İSTANBUL (DHA)
  27.10.2011 - 14:12 | Son Güncelleme:

  Beyoğlu’nda, işten atıldığı için öfkelenen Hamit F., alacakları bulunduğu iddiasıyla patronunun işyerini bastı. İşyeri çalışanlarını elindeki demir çubukla korkutarak dışarı çıkartan öfkeli seyis, dükkanı ateşe verdi.

  İtfaiyenin yangını söndürdüğü sırada üzerine köpük geldiği için sinirlenerek dışarı çıkan Hamit F., polis tarafından karga tulumba yakalandı.

  Olay, saat 10.30 sıralarında, meydana geldi. İşadamı Yarış atlarının bakıcılığını yapan Hamit F., bir süre önce işten çıkarıldı. İşten çıkarıldığı için öfkelenen seyis Hamit F., alacakları bulunduğunu iddia ettiği eski patronunun işyerine geldi. Eski işverenini bulumayan öfkeli seyis, yanında getirdiği demir çubukla etrafı kırıp dökmeye başladı. Hamit F., demir çubukla korkuttuğu çalışanları dışarı çıkarttı.

  İŞTEN ÇIKARILDI CİNNET GETİRDİ / FOTO GALERİ

  ÇILGIN SEYİSE KÖPÜKLÜ MÜDAHALE / WEB TV

  İhbar üzerine olay yerine gelen polisi gören seyis Hamit F., işyerinin 2’nci katına çıkarak camları kırmaya başladı. Polisin tüm ikna çabalarına olumsuz yanıt veren Hamit F., yanında getirdiği benzin bidonunu göstererek, "Beni mahkemeye verip şerefimle haysiyetimle oynayan Taki yarım saat içinde işyerine gelmezse ben bu işyerini yakarım. Yanıma gelecek olanlarıda yakarım" diye bağırdı.

  Yanına gelecekleri yakacağını söyledi. Bunun, polis olay yerine itfaiye, sağlık ekibi ve takviye polis ekibi istedi.

  Bu sırada, öfkeli seyis işyerini ateşe verdi. İtfaiye ekipleri, yangını söndürmek için içeriye köpük sıktı. Köpüğün bir kısmının üzerine gelmesine sinirlenen Hamit F., dışarı çıktı. Öfkeli seyisin dışarı çıkmasını fırsat bilen polisler, Hamit F.’in üzerine atlayarak karga tulumba yakaladı. Hamit F., gözaltına alınarak Karaköy Polis Merkezi’ne götürüldü. Olayların yatışmasının ardından işyerine gelen dükkan sahibi, bir kısmı yanan işyerini gezdikten sonra polislere ifade verdi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı