Gündem Haberleri

  İşte size Karadeniz fıkrası gibi bir olay

  Hürriyet Haber
  20.11.2009 - 10:39 | Son Güncelleme:

  Trabzonlu Hayrettin, asansörde kalan karısını, komşu kızı ve kapıcının yardımıyla güç bela kurtarır. Kalp hastası karısı o sırada korkudan ayılıp bayılır. Peki sizce yaşanan bu olaydan ötürü sinir krizi geçiren Hayrettin, ne yapar?

  Karadenizlilerin silahlara meraklı olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Ancak bu kez yaşanan olay, o kadar da silaha sarılmalık değil. Ama olan olmuş bir kere... Karadeniz fıkrası gibi olayı merak edenler için şöyle anlatalım:

  Trabzon'da, Hayrettin Taşkın'ın kalp hastası eşi Reyhan Taşkın (36) asansörde mahsur kaldı. Reyhan Hanım'ın kendisini telefonla arayarak asansörde kaldığını söylemesi üzerine; 45 yaşındaki adam, eşinden asansör firmasının telefon numarasını istedi.

  SESİNİ DUYURAMADI VE...

  Firmayı telefonla arayan; ancak "1 saate ancak geliriz başka işimiz var" cevabı üzerine eve gelen Taşkın, komşu kızı ve kapıcı yardımıyla eşini asansörden baygın şekilde çıkarttı. Sonra da "sinirlerine hakim olamayan" Taşkın, boş asansörü kurşun yağdırdı. Gözaltına alınıp serbest bırakılan Taşkın, "Bağırdım çağırdım kimseye sesimi duyuramadım. Eşim 1 saat boyunca asansörde kaldı. Kalp hastası olduğu için başına her şey gelebilirdi. Ben de bu olaya çok sinirlendim, tabancamla asansöre 1-2 el ateş ettim. Hepsi bu" dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı