Gündem Haberleri

  İşte makaslanan bölümler

  Hürriyet Haber
  01.02.2011 - 11:41 | Son Güncelleme:

  Seda Sayan ile TRT'yi karşı karşıya getiren Nuriye Akman ile yapılan röportajın, "kesilerek" yayınlandığı öne sürüldü

  Geçtiğimiz hafta bant olarak çekilen Nuriye Akman'ın hazırlayıp sunduğu "Akılda Kalan" programının ardından Seda Sayan, TRT Haber'e
  çektiği ihtarname ile "eski aşıkları ile ilgili soruların olduğu bölümün yayınlanmasını istemiyor" demişti. "Kişilik haklarını zedelediği"
  gerekçesiyle programın bir bölümünün değil, tümünün yayınlanmamasını istemişti.Sayan'ın bu talebi, TRT yönetimi tarafından kabul edilmedi.  

  Ancak program yayına hazırlanırken Akman'ın sorularından bir bölümünün banttan makaslandığı iddia edildi.

  İşte Seda Sayan'ın röportajından çıkarıldığı öne sürülen o bölümler

  * Seda Sayan'ın "Nikahsız beraberliğim olmadı hepsiyle evlendim" sözlerine Nuriye Akman "Yapmayın nikahsız beraberlikleriniz var Maksun Kırmızıgül
  ve Nihat Doğan" diye karşı çıktı.Bunun üzerine Sayan da "Onlarla da nişanlıydım" diyerek yanıt verdi.

  * Akman'ın "Oğlunuz Oğulcan kendisinden 20 yaş büyük bir kadınla birlikte olursa tepkiniz ne olur?" sorusuna Seda Sayan "Ben hiçbir zaman
  kendimden 20 yaş küçük biriyle birlikte olmadım. Aramda en fazla 10 yaş oldu."

  * "Oğlunuz evlilik kararı vereceği zaman sizi mi örnek alır babasını mı?" sorusu ve cevabı da banttan tamamen çıkarıldı.

  * Nuriye Akman'ın " Programınızda önce şarkı söylüyorsunuz sonra acı bir haber veriyorsunuz Bu şizofrenik bir durum değil mi?"
  sorusuda cevabıyla birlikte makaslandı.

  * Seda Sayan'ın annem ameliyat olurken bile programa çıktım cevabına Nuriye Akman "Benim yakınlarımdan birine bir şey olsa çıkmam" diye karşılık verdi.
  Bunun üzerine Sayan" Artık Atatürk'ün bile yası tutulmuyor sen ne diyorsun bacım" dedi. Tüm bu bölümler Nuriye Akman'ın röportajından çıkarıldı. (Vatan) 

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı