Gündem Haberleri

  İŞTE KAZANANLAR

  Hürriyet Haber
  08.02.2005 - 14:24 | Son Güncelleme:

  Hafta başında kazananları açıklar" dedim ama Hacer kızın bir hafta izni olduğunu unuttum, imtihan yorgunluğu izni... İş başa düştü. İşte size Şubat ayı bilmecesini doğru cevaplandıranlar arasından kurayla belirlediğim, Maxime CHATTAM'nın DOĞAN KİTAP'tan çıkan KÖTÜ RUH adlı romanını kazanan iki talihli. Bu arada, bir kişi Jüri Özel Ödülü kazanırken, bir okur da Sempati Güzeli seçildi... İşte talihliler:

  "KAZANANLAR

  Banu ÜSTÜN

  Cengizhan ÖZEN

  JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

  Oğuz KILIÇ : Ödüle dahil olmadığı halde, birinci soruya da, üstelik doğru cevap verdiği için... (Herkese örnek olsun diye!)

  *
  Üçünüzden, adresine kitabı göndereceğimiz kişinin (siz veya kimse) açık adını, soyadını ve ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını serdardevrim@hurriyetim.com.tr göndermenizi rica ediyorum. Hediyeleriniz DOĞAN KİTAP tarafından en kısa zamanda elinize ulaştırılacaktır.

  SEMPATİ GÜZELİ

  Bu arada, bilmecemize katılanlardan Gonca Gül YAVUZ'u da "Kitabı ben kazanırsam lütfen siz de imzalar mısınız Serdar Bey" diye gönlümü aldığı için - kitap hediye edemesem de - SEMPATİ GÜZELİ seçtim. İnşallah kendim bir kitap yazdığımda (bana bu sözümü hatırlatırsa) bir imzalı kitabımı gönderirim Gonca Gül'e... :

  Katılan herkese ve ...

  DOĞAN KİTAP'a teşekkürlerimle
  www.dogankitap.com.tr

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı