GeriGündem İşte Geyşan
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşte Geyşan

İşte Geyşan

GÜNDEME bomba gibi düşen ve derin devlet çetesinin ortaya çıkmasına neden olan ’Geyşan’ masaj salonuna girip
/images/100/0x0/55ea1878f018fbb8f86af8e5
inceledik. Saunanın işletmeciliğini yapan ve gözaltına alındıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Zeliha Tüfekçi’ye ait saunayı, Tüfekçi’nin avukatları Temel Eken ve Kürşad Bayrakçı ile gezdik. Eken ve Bayrakçı, şunları söylediler:

KAMERA YOK "Burası yasal olarak çalışan elit insanların kabul edildiği tam tesisatlı yasal ve hijyenik olarak çalışan bir salondur. Televizyonlarda bahsedildiği gibi, her odada her duşta kamera mevcut değildir. Gördüğünüz gibi sadece girişte 2 adet kamera var onlar da sadece bilgisayardan izlenebilir. Gelen insanları görmek için kurulmuş bir düzenektir."

AYNALI KAPI "Burası iki ayrı daireden oluşan bir salondur. Sonradan birleştirildiği için kapı, göze estetik olsun diye ayna ile kaplanmıştır. Gördüğünüz gibi kapı olduğu her haliyle belli olmaktadır. Bundan farklı bir şey
/images/100/0x0/55ea1878f018fbb8f86af8e7
çıkartılmasın."

Ruhsatta ’masaj salonu’

Dikmen Semti’ndeki bir apartmanın birinci katında bulunan işyeri 7 oda, 2 salon, 5 banyo ve 1 Amerikan bardan oluşuyor. 2 dairenin birleştirilerek büyütüldüğü işyerinin birleşme kapısının ayna kaplama olması dikkat çekti. İfadelerde sauna olarak geçen ve çevrede öyle tanınan işyeri, masaj salonu ruhsatıyla hizmet veriyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle