Gündem Haberleri

  İstanbul'u Dinliyorum

  Hürriyet Haber
  11.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Nilgün GEDİKOĞLU

  YÖNETENLERİN DİKKATİNE

  Postanede izdiham

  KASIMPAŞA

  Kasımpaşa'dan arayan bir okurumuz, semt sakinlerinin postanede yaşadıkları sorundan söz etti. Her zaman uzun sıralarla izdiham yaşanan postanede tek bir bilgisayar olmasının bu durumu yarattığını belirten okurumuz, postanede semt sakinlerine sıkıntı yaşatan bu durumun bir an önce giderilmesini istedi.

  Bağlantı sorunu

  ACIBADEM

  Acıbadem'den arayan bir okurumuz, bir süredir bilgisayarından internete bağlanamadığını bildirdi. Konuyla ilgili olarak yetkililerle görüşen okurumuz, açıklayıcı bir cevap alamadığını söyledi. Ayrıca, bu sorunu bir tek kendisinin değil, Acıbadem'de oturan birçok abonenin yaşadığını belirtti. Şikayet üzerine, Türk Telekom Acıbadem Şubesi'ni aradık ve sorun hakkında bilgi istedik. Yetkililerin yaptığı açıklama şöyle: ‘‘Acıbadem'de dijital numaralar olmadığı için şu anda bağlantı yapamıyoruz fakat, haziran ayında bağlantılar yapılacak’’. Ne var ki, okurumuz bu soruna acil çözüm bekliyor.

  Dere sorun yaratıyor

  BOSTANCI

  Bostancı, Değirmendere Caddesi, Fidanlık'tan arayan bir okurumuz, semtlerindeki dereden şikayet etti. Derenin etrafa çok kötü koku yaydığını anlatan okurumuz, çok sayıda farenin de insanlarda rahatsızlık yarattığını belirterek yetkililerden derenin islahı konusunda harekete geçmelerini istedi.

  Lağım sokağa yayılıyor

  GÜLTEPE

  Gültepe, Yahya Kemal Adak Sokak'tan arayan bir okurumuz, bir üst sokaklarında, yani Yalçın Sokak'ta kanalizasyon patlaması sonucu yolun lağımla kaplandığını ve lağımın kendi sokaklarına kadar geldiğini anlattı. Okurumuz, ciddi bir toplum sağlığı tehlikesi yaratan bu duruma semt sakinleri olarak acil çözüm beklediklerini bildirdi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı