Gündem Haberleri

  İstanbul'u Dinliyorum

  Hürriyet Haber
  10.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Nilgün GEDİKOĞLU

  YÖNETENLERİN DİKKATİNE

  Yeşil alan tanker parkı oldu

  AVCILAR

  Avcılar, Deniz Köşkler Mahallesi, Panter Sokak üzerindeki yeşil alanın vidanjör tankerleri tarafından işgal edildiği bildirildi. Bizi arayan okurumuz, yeşil alanda 4-5 tankerin park etmesinin, mahalle sakinlerini rahatsız ettiğini söyleyerek, ilgililerin konuya eğilmesini istedi.

  Konteynırlar değişsin

  ŞİŞLİ

  Şişli, Halide Edip Adıvar Mahallesi'nden arayan bir okurumuz, semtlerindeki çöp konteynırlarının çok eskidiğini, artık işlev görmediğini, çöplerin ortalığa yayıldığını belirterek, konteynırların değiştirilmesinin gerektiğini ifade etti.

  Maçka Parkı özelliğini yitiriyor

  MAÇKA

  Maçka'dan arayan bir okurumuz, Maçka'daki Demokrasi Parkı'nda iki kebapçı açıldığını ve bu durumun parkın işlevini büyük ölçüde olumsuz etkilediğini ifade etti. Parkta jogging gibi spor etkinliklerinde bulunanların bu durumdan rahatsız olduklarını belirten okurumuz, semt sakinlerinin parklarda bu tür işletmelerin açılmasına karşı olduğunu belirtti.

  Bu ne kazısı?

  EYÜP

  Eyüp, Cuma Mahallesi'nden arayan bir okurumuz, Oruç Sokak ile Rami Sokak'ın girişinde büyük bir kazı yapıdığını belirtti. Kazının ne amaçlı olduğunu öğrenmek istediğinde çelişkili cevaplar aldığını söyleyen okurumuz,kazı çalışanlarının İGDAŞ tarafından kazı yapıldığını söylediklerini, oysa İGDAŞ'ı aradığında böyle bir kaz çalışmasının söz konusu olmadığını belirttiklerini anlattı. Okurumuz soruyor: ‘‘Bu kazı,ne kazısı?’’
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı