Gündem Haberleri

  İstanbullular dikkat! 3 gün yaz havası, sonra...

  Hürriyet Haber
  30.11.2017 - 11:24 | Son Güncelleme:

  İstanbul'da sürpriz bir şekilde birkaç günlüğüne hava sıcaklıkları artacak. Pazar gününden itibaren ise sıcaklıklar tekrar düşüyor. Meteoroloji'den alınan verilere göre önümüzdeki hafta yeni bir yağışlı hava dalgasıyla başlayacak. Bugün Marmara Bölgesinde hava sıcaklığının mevsim normallerinin 3 ila 5 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

  Hava sıcaklıkları bugünden itibaren adım adım yükseliyor, yeni hafta ise yağmurla geliyor. İstanbul’da bugün 18 derece civarında seyreden sıcaklıklar pazar gününe kadar bahardan kalma günler yaşatacak. Yurda pazar gecesinden itibaren giriş yapacak yağışlı havayla beraber sıcaklıklar tekrar düşecek.

  İstanbullular dikkat 3 gün yaz havası, sonra...

  MEVSİM NORMALLERİNİN ÜZERİNDE

  Parçalı ve yer yer çok bulutlu havanın hakim olacağı Marmara Bölgesi'nin batı kesimlerinde rüzgarın öğle saatlerinden itibaren güney ve güneybatı yönlerinden yer yer kuvvetli esmesi bekleniyor.

  İstanbulluları şaşırtacak hava durumu analizi: İkinci pastırma yazı sürpriziİstanbulluları şaşırtacak hava durumu analizi: İkinci 'pastırma yazı' sürprizi!

  Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü'nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, bölgede hava sıcaklığının mevsim normallerinin 3 ila 5 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

  İstanbullular dikkat 3 gün yaz havası, sonra...


  Parçalı ve yer yer çok bulutlu havanın olması beklenen bölgede, öğle saatlerinden itibaren rüzgarın, bölgenin batı kesimlerinde güney ve güneybatı yönlerden yer yer kuvvetli olarak (40-60 km/sa) olarak eseceği öngörülüyor.

  İstanbullular dikkat 3 gün yaz havası, sonra...


  Yetkililer, ulaşımda yaşanabilecek aksamalar, soba ve doğalgaz kaynaklı zehirlenmeler gibi olumsuzluklara karşı vatandaşları dikkatli ve tedbirli olmaları konusunda uyardı.

   

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Son 24 saatte ne oldu? (30.11.2017)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı