Gündem Haberleri

  İstanbullu kayıp kuma bulundu

  Mehmet SEZGİN/SİVEREK (Şanlıurfa), (DHA)
  11.12.2009 - 17:41 | Son Güncelleme:

  İSTANBUL’da, 7 yıl önce tanıştığı kendisinden 25 yaş büyük evli ve 5 çocuk babası Cemil İstekli’ye aşık olunca kuma olarak Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’ne gelen, ancak 6 ay önce bir çocuğuyla ortadan kaybolan ‘İstanbullu Kuma’ olarak bilinen 3 çocuk annesi Gülten İstekli, Ankara’da bulundu.

  Bulduğu eşiyle Siverek’e döndüğünü söyleyen Cemil İstekli, “Çok şükür eşimi, çocuklarımın annesini buldum” diyerek mutluluğunu dile getirdi.

  7 yıl önce İstanbul’da aşık olduğu Cemil İstekli’nin peşinden Siverek’e gelen ve ‘İstanbullu kuma’ olarak bilinen 3 çocuk annesi Gülten İstekli, geçtiğimiz Haziran ayında yanına küçük oğlu Serkan Murat’ı yanına alarak evi terk etmişti. Kendisine ulaşılamayan 24 yaşındaki Gülten İstekli’den haber alamayan 49 yaşındaki Cemil İstekli, sık sık “Gülten seni çok seviyorum, ne olur geri dön” diyerek gazeteciler aracılığı ile eşine mesaj göndermişti. İçişleri Bakanlığı başta olmak üzere birçok resmi kurumdan da yardım talebinde bulunan Cemil İstekli, eşini Ankara’da bulduğunu ifade etti. Gazetecilere telefonla ulaşan İstekli, “Eşimin izine Ankara’da ulaştım. Hem eşim, hem de çocuğumu sağ salim bulduğum için çok mutluyum. Yola çıktık, Siverek’e dönüyoruz” dedi.

  Yaşamlarını Siverek’in Karacadağ Köyü’nde sürdürmeye devam edeceklerini anlatan İstekli, eşinin neden kaçtığı konularında ise yorum yapmadı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı