Gündem Haberleri

  İstanbul'daki kargo firmasında yüzlerce kutu kürtaj hapı bulundu

  Çağatay KENARLI - İstanbul DHA
  06.12.2017 - 14:23 | Son Güncelleme:

  İstanbul Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin bir kargo firması ve deposuna yaptığı operasyonda yasa dışı yollardan getirilen hamilelik sonlandırıcı haplar, güneş gözlükleri, parfümler ele geçirildi.

  Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Şişli'de bir kargo firması ve deposuna baskın düzenledi. Yapılan aramalarda yasadışı yollardan Türkiye'ye getirilen hamilelik sonlandıran bin 113 kutu hap, bin 150 güneş gözlüğü, 700 gözlük kutusu ile 172 parfüm ele geçirdi. Polis B.A.G.'yi gözaltına aldı. B.A.G. hakkında "Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu kapsamında" ve "Kişilerin hayatını ve sağlığını tehlikeye sokacak biçimde ilaç üretilmesi veya satılması" suçları kapsamında işlem yapıldı. Ekiplerin yaptığı operasyon polis kameraları tarafından görüntülendi.

  İstanbul'daki kargo firmasında yüzlerce kutu kürtaj hapı bulunduİstanbul Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin bir kargo firması ve deposuna yaptığı operasyonda yasa dışı yollardan getirilen hamilelik sonlandırıcı haplar, güneş gözlükleri, parfümler ele geçirildi.
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı