Gündem Haberleri

  İstanbul'da sular ne zaman gelecek?

  Hürriyet Haber
  13.12.2017 - 13:54 | Son Güncelleme:

  İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 13 Aralık İstanbul'da su kesintisi yapılacak ilçeler.. İstanbul'un bazı ilçelerinde su kesintisi yapılacak. Suları kesilen vatandaşlar İstanbul'da suların ne zaman geleceğini merak etmeye başladı. İşte İstanbul'da su kesintisi yaşanan ilçeler.

  İstanbul'da su kesintisi yaşayan vatandaşlar ilçelerindeki arıza kayıtlarını ve İSKİ'den yapılan açıklamaları araştırıyorlar. Bugün ve yarın İstanbul Avrupa Yakası'nda arızadan kaynaklı 12 saatlik bir su kesintisi yaşanacak. Peki hangi ilçeler su kesintisinden etkilenecek?

  İSKİ tarafından yapılan açıklamada;
  Ömerli-Bahçelievler isale hattında arıza onarım çalışması nedeniyle 13 Aralık Çarşamba günü 22:00 ile 14 Aralık Perşembe günü 10:00 saatleri arasında 12 saat süreyle Zeytinburnu'nun tamamı ile Fatih'in bazı bölgelerinde su kesintisi yapılacağı belirtildi.

  İSKİ tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Ömerli-Bahçelievler isale hattında arıza onarım çalışması yapılacağından, 13 Aralık Çarşamba günü 22:00 ile 14 Aralık Perşembe günü 10:00 saatleri arasında 12 saat süreyle aşağıda belirtilen bölgelere su verilemeyecektir.

  Su alamayacak bölgeler şöyle;
  Fatih İlçesi: Cankurtaran, Sultanahmet, Binbirdirek, Küçük Ayasofya, Emin Sinan, Şahsuvarbey, Mimar Hayrettin, Muhsine Hatun, Saraç İshak, Mimar Kemalettin, Nişanca, Katip Kasım, Mesihpaşa, Aksaray, Cerrahpaşa, Haseki Sultan, Koca Mustafa Paşa, Sümbülefendi, Yedikule, Silivrikapı, Karagümrük Mahalleleri ve Topkapı Mahallesi Alt kotları.
  Zeytinburnu İlçesi: Tamamı.”

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı