Gündem Haberleri

  İstanbul'da polise silahlı saldırı: 4 yaralı

  Mustafa ÖZDABAK-Murat DELİKLİTAŞ Özgür EREN - Yaşar KAÇMAZ - Çağatay KENARLI -Emre GÜLBAŞ- İSTANBUL DHA
  26.07.2015 - 01:45 | Son Güncelleme:

  Okmeydanı’nda devriye gezen polis ekiplerinin üzerine ateş açıldı. Silahlı saldırıda 3 polis ile yoldan geçen bir vatandaş yaralandı.

  Okmeydanı Anadolu Kahvesinde görev yapan 3 çevik kuvvet polisine 2 silahlı saldırgan ateş açtı. Açılan ateş sonucu 3 polis ve yoldan geçen bir kişi yaralandı. Saldırıya uğrayan polisler M.A. sağ kolundan, K.T. karnından, F.G ise diz kapağından yaralandı. Yoldan geçen Turan G'ye ise 3 kurşunun isabet ettiği öğrenildi


  Silahlı saldırganlara polis ateş ile karşılık verdi. İki saldırgan ayrı yönlere doğur kaçarak izlerini kaybettirdi. Yaralı polisler arkadaşları tarafından Tülin Manço İlkokulu bahçesine alındı. Yaralı vatandaş ise Cemal Kamacı Spor Kompleksine alındı. Olay yerine çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi. Çevre yollar bir süre araç ve yaya trafiğine kapatıldı. Yaralılar çevre hastanelere kaldırıldı. Olay yeri inceleme polisi çevrede çok sayıda mermi kovanı topladı. Polis çevredeki MOBESE ve güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Polisin olay yerinde incelemesi sürüyor.

  İstanbulda polise silahlı saldırı: 4 yaralı

  POLİS KAMERA KAYITLARINI BÖYLE ALDI

  Polis MOBESE kamerası kayıtlarını alabilmek için iş makinası yardımıyla direğe çıktı.

  VALİ ŞAHİN, YARALI POLİSLERİ ZİYARET ETTİ

  İstanbul Valisi Vasip Şahin, Okmeydanı'nda düzenlenen silahlı saldırıda yaralanan polis memurlarını ziyaret etti.

  İstanbulda polise silahlı saldırı: 4 yaralı

  ALTINOK'TAN ZİYARET

  İstanbul Okmeydanı'nda düzenlenen silahlı saldırıda yaralananlar, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis, hastane çevresinde de geniş güvenlik önlemi aldı. İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, hastaneye gelerek yaralı polisi ziyaret etti. Altınok, açıklama yapmadı.

  "GAZİ'DE POLİS MÜDAHALESİ"

  Sultangazi Gazi Mahallesi'nde dün Bağcılar'da düzenlenen operasyonda öldürülen Günay Özaslan'ın cenazesi için toplanan kalabalığın yürüyüşüne polis müdahale etti. Gaz bombası ve tazyikli su ile yapılan müdahale sonrası kalabalık ara sokaklara dağıldı.

  YARALI POLİSLERDEN BİRİ HASTANEYE GETİRİLDİ

  Okmeydanı'nda saldırıda yaralanan polislerden biri götürüldüğü hastaneden sevkedildiği Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi.

  İstanbulda polise silahlı saldırı: 4 yaralı REUTERS: İKİ POLİSİN ŞEHİT EDİLMESİNİ PKK ÜSTLENDİ

  İstanbulda polise silahlı saldırı: 4 yaralı ŞEHİT POLİS TANSU AYDIN'IN EŞİ YÜREK DAĞLADI

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı