Gündem Haberleri

  İstanbul'da kumarhane operasyonu

  Hürriyet Haber
  10.10.2005 - 16:12 | Son Güncelleme:

  Beşiktaş'ta bir dernekte kumar oynadıkları ve oynattıkları iddiasıyla gözaltına alınan 27 kişi hakkında yasal işlem yapıldı.

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Basın Protokol ve Halkla İlişkiler Şubesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin, Etiler Tamburi Ali Efendi Sokak'ta faaliyet gösteren Doğa Spor ve Avcılık Derneği'nde mahkeme kararıyla arama yaptığı bildirildi.

  Arama sonucunda, 1 adet rulet makinesi, 1'den 36'ya kadar rakamların yazılı olduğu rulet çuhası, tavana monteli 8 adet kamera, görüntülerin derneğin müdüriyet merkezinde izlenmesini sağlayan elektronik sistem, 4 adet black jack masası, 2 adet yuvarlak oyun masası, 1110 adet oyun fişi, 17 deste oyun kağıdı ele geçirildiği, işyeri sahibi ile dernekte bulunan 7'si kadın 26 kişinin gözaltına alındığı ifade edildi.

  Gözaltına alınan kişilerden 26'sı hakkında yasal işlem yapıldığı kaydedilen açıklamada, işyeri sahibinin ise “kumar oynamak ve oynatmak”, “kumar oynatmaya yer temin etmek” suçlarından adliyeye sevk edildiği bildirildi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı