Gündem Haberleri

  İstanbul'da film gibi banka soygunu

  Ramazan ALMAÇAYIR/İSTANBUL, (DHA)
  29.09.2014 - 10:34 | Son Güncelleme:

  PENDİK’te bir banka şubesi, duvarı delinerek soyuldu. Hırsızlar hafta sonu olmasını fırsat bilerek önce kullanılmayan bir binanın duvarını, ardından banka şubesinin duvarını delerek kasadaki paraları alarak kayıplara karıştı

  Hafta sonu bankanın kapalı olmasını bilen hırsızlar, bankanın arka tarafında bulunan ve kullanılmayan boş bir dükkanın önce kepenklerini kesti. İçeriye giren hırsızlar buradan duvarı delip, banka şubesinin bulunduğu binanın boşluğuna geçti. Hırsızlar bu kez de banka şubesinin duvarını delip şubenin içine girdi. Kasadaki paraları çalan hırsızlar kayıplara karışırken, soygun banka personelinin sabah işe gelmesiyle ortaya çıktı. Personel hemen polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler emniyet şeridi çekerek incelemelere başladı.  Banka şubesi hizmete kapatılırken kapısına, "sistemsel arıza nedeniyle şubemiz bugün hizmet veremeyecektir" yazısı asıldı. Soygunla ilgili olarak bir vatandaş, "ne kadar para alındığı belli değil, demiri kesip arkadan atölyeye girmişler, daha sonra iki duvarı delip bankaya girmişler" diye konuştu.

  Banka şubesinden ne kadar para çalındığı tespit edilmeye çalışılırken, polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.


  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı