GeriGündem İstanbul'da elektrik kesintisi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbul'da elektrik kesintisi

Güngören, Beyoğlu ve Silivri işletme müdürlüklerince yapılacak bakım-onarım çalışmaları nedeniyle 7, 8 ve 10 Temmuz'da bazı semtlerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan yazılı açıklamaya göre, kesinti programı şöyle:

Güngören İşletme Müdürlüğü bölgesinde, 7 Temmuz Cumartesi günü 10.00-19.00 saatleri arasında; Bahçelievler Cem Sultan ve Aynur sokaklar, Eski Londra Asfaltının bir kısmı, Bahçelievler Semt Polikliniği ve civarı,
8 Temmuz Pazar günü 10.00-19.00 saatleri arasında; Merter Keresteciler Sitesi, Yüksek, Akçaağaç, Meşe sokakların bir kısmı, Fatih Caddesinin bir kısmı ve civarı.

Silivri İşletme Müdürlüğü bölgesinde, 8 Temmuz Pazar günü 06.00-12.00 saatleri arasında; Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Ali Çetinkaya Caddesi üzeri, Park Otel, Uğur Mumcu Meydanı ve Mis Sokak.

Beyoğlu İşletme Müdürlüğü bölgesinde, 8 Temmuz Pazar günü 06.00-13.00 saatleri arasında; Bahçeler, Görüntü, Galipbey, Ünsal, Hüseyin Cahit, Pehlivan, Yeşilçam, Cami, Özbağ, Pehlivan Yanı, Celal Atik ve Ali Sami Yen sokaklar, Şişli Mecidiyeköy Ortaklar ve Sakız Ağacı caddeleri, Büyük İstanbul Oteli, Migros ve civarı,
10 Temmuz Salı günü 09.00-18.00 saatleri arasında; Armutlu Evren Paşa Caddesi G-3, G-52, G-51, G-50, sokaklar, Merkez Cami Sokak, Atatürk Caddesi ve civarı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle